REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Chicago Więcej śmierci z przedawkowań niż ze strzelanin

Więcej śmierci z przedawkowań niż ze strzelanin

-

Więcej osób zmarło w 2019 roku w powiecie Cook z przedawkowania niż w wyniku strzelanin – wynika z najnowszych danych opublikowanych przez biuro koronera powiatowego.

Według najnowszych statystyk, w minionym roku wskutek przedawkowania zmarło w powiecie Cook 789 osób, zaś zastrzelonych zostało 580.

REKLAMA

Przedawkowania były przyczyną 1/3 wszystkich zgonów zarejestrowanych w minionym roku w powiecie Cook.

Według wstępnych statystyk, w 2019 r. biuro koronera przeanalizowało 6262 przypadki śmierci. 669 z nich dotyczyło zabójstw (z czego 527 w Chicago). Morderstwa z użyciem broni palnej stanowiły 580 przypadków (468 w Chicago). 789 osób zmarło wskutek zatrucia fentanylem, 547 – zatrucia heroiną, a 545 – zatrucia kokainą. Skremowano 468 ciał osób o statusie osób niezamożnych.

Biuro koronera zaznacza, że 527 spraw wciąż oczekuje na ostateczną kwalifikację przyczyny śmierci, stąd powyższe dane mogą ulec zmianie po uzyskaniu ostatecznych wyników śledztwa i testów toksykologicznych.

(jm)

fot. Depositphotos.com

1 KOMENTARZ

  1. Zgonów z przedawkowania narkotyków będzie coraz więcej. Legalizacja spożycia marihuany jak i szmuglowanie twardych narkotyków przez południową granicę będzie tego główną przyczyną. Jest to wszystko zgodne z długofalowym celem antyamerykańskiej partii demokratycznej.

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications.    Ok No thanks