REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Chicago Wideo. Tak Chicago wita uczestników szczytu NATO

Wideo. Tak Chicago wita uczestników szczytu NATO

-

Przez dwa dni 20-21 maja oczy całego świata skierowane będą na Wietrzne Miasto, gdzie w ramach szczytu NATO gościć będą przedstawiciele kilkudziesięciu państw. Dla Chicago to niepowtarzalna okazja aby zaprezentować to, co w mieście najlepsze: architekturę, sztukę, przedsiębiorczość, wielokulturowość i gościnność mieszkańców.

fot. Saniel Schwen/ Panorama Chicago

REKLAMA

W niespełna 10-minutowym wideo o wyjątkowości, gościnności i uroku Wietrznego Miasta mówi burmistrz, szefowie wielkich koncernów mających siedziby w Chicago, przedstawiciele świata kultury, sztuki i zwykli mieszkańcy.

“To najbardziej amerykańskie z amerykańskich miast”  – zachwala jego nowy włodarz, Rahm Emanuel. Burmistrz przekonuje, że wideo pozwoli gościom odwiedzającym Chicago lepiej poznać metropolię i zrozumieć jej wielokulturową specyfikę.

Zobacz: Szczyt NATO w Chicago. Zamknięte autostrady, ulice, parkingi

Na nagranie natknąć można się właściwie w całym mieście. Skrócona wersja spotu została umieszczona na setkach chicagowskich taksówek oraz na wielkich ekranach na lotniskach O’Hare i Midway. Zagraniczni goście zobaczą je także w hotelach w śródmieściu oraz w McCormick Place gdzie odbywał będzie się szczyt NATO.

Prezentacja została przygotowana bezpłatnie przez lokalną firmę zajmująca się reklamą Downtown Partners Chicago.

Oto pełna wersja wideo, którym Wietrzne Miasto wita zagranicznych gości.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=qtCV4fQqYIY[/youtube]

in

Zobacz także: Wideo. Drony nad Chicago w czasie szczytu NATO?

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications.    Ok No thanks