REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Chicago Weneckie lustro w damskiej toalecie

Weneckie lustro w damskiej toalecie

-

fot.jarmoluk/pixabay.com
fot.jarmoluk/pixabay.com

W podchicagowskim Berwyn, w barze Cigars and Stripes, w damskiej toalecie są drzwi do schowka. Na drzwiach wisi lustro weneckie, przez które właściciel podgląda klientki od 2001 roku.

REKLAMA

– Prędzej spalę to miejsce niż zlikwiduję  lustro. Przez te wszystkie lata dostarczało nam niesłychanie dużo radości – powiedział reporterce „Gawker’s Jezebel” właściciel lokalu Ronnie Lotz.

Weneckie lustro odkryła występująca w Cigars and Stripes artystka komediowa Tamale Sepp, która uznała umiejscowienie lustra naprzeciwko toalety za nietypowe. Gdy otworzyła drzwi do schowka na miotły, na których zamontowane jest lustro, zobaczyła, że drzwi są wycięte, a lustro jest nietypowe – ze strony schowka można przez nie obserwować osobą korzystającą z toalety.

Tamale Sepp nagrała swoje odkrycie kamerą telefonu, a następnie opublikowała filmik na YouTube – w ciągu pierwszej doby obejrzało go ponad 35 tys. widzów.

Właściciel baru nie widzi w podglądaniu swoich gości niczego zdrożnego, a wszystkich, którym weneckie lustro w łazience się nie podoba wysyła „do diabła”. Lutz, który kieruje barem w Berwyn od 15 lat, liczy, że weneckie lustro przyniesie jego lokalowi rozgłos, który przełoży się na ilość gości i liczbę sprzedanych skrzydełek z kurczaka. Dochodzenie w sprawie naruszenia prywatności gości baru wszczęła już policja w Berwyn.

(gd)

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Obraźliwe słowo

Po linie na randkę

Śmierć przyszła nocą

REKLAMA

Enable Notifications    Ok No thanks