REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Chicago W wypadku w Sugar Grove zginął Paweł Czop

W wypadku w Sugar Grove zginął Paweł Czop

-

fot.GoogleMap
fot.GoogleMap

31-letni Paweł Czop zginął w niedzielę 31 lipca w wypadku motocyklowym w miejscowości Sugar Grove. Mężczyzna wracał z polonijnego pikniku, który odbywał się w Yorkville.

REKLAMA

Do tragicznego wypadku doszło 31 lipca ok. godz. 18.40 na skrzyżowaniu Jericho Road i McCannon Road w miejscowości Sugar Grove. Mieszkaniec Schaumburga Paweł Czop wracał na swoim motocyklu z polonijnego pikniku, który tego dnia odbywał się w Yorkville.

Mężczyzna jechał za dwoma samochodami, które niespodziewanie zwolniły. Pierwszy pojazd, za którego kierownicą siedziała 16-latka zwolnił gwałtownie, by skręcić z Jericho Road w McCannon Road. Samochód jadący za nim również gwałtownie przyhamował. Paweł Czop próbował wyprzedzić zwalniające samochody, ale nieszczęśliwie zahaczył o tył skręcającego dodge’a. Motocyklista wyleciał w powietrze i uderzył o ziemię. Nie miał na sobie kasku.

Paweł Czop został przewieziony do Mercy Medical Center w Aurorze, gdzie lekarze stwierdzili jego zgon. Nastolatka prowadząca samochód, o który zahaczył motocyklista doznała niegroźnych obrażeń.

(gd)

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications    Ok No thanks