REKLAMA

2115278733 views

REKLAMA

2115278732 views
0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaChicagoW tych miastach zdradza się najczęściej

W tych miastach zdradza się najczęściej

-

Co trzeci mieszkaniec USA przynajmniej raz w życiu dopuści się zdrady – uważają socjologowie przyznając, że niewierność jest delikatnym i trudnym do zbadania zjawiskiem. Wiadomo jednak, w jakich miastach najczęściej dochodzi do pozamałżeńskich romansów. Dane takie zebrał portal AshleyMadison.com. Pomaga on tym, którzy znudzeni są małżeńską codziennością i mają ochotę na „skok w bok”. 

Portal AshleyMadison.com istnieje od 11 lat i od początku budzi spore kontrowersje. Nic dziwnego: za pośrednictwem tej strony żonaci mężczyźni i zamężne kobiety mogą znaleźć partnera na szybką, pozamałżeńską przygodę w czasie biznesowej podróży czy bardziej trwały romans.

REKLAMA

AshleyMadison.com w oparciu o dane klinetów opracował więc ranking miast , w których najczęściej dochodzi do pozamałżeńskich zdrad.

Zobacz także: Amerykanie ukrywają wydatki przed współmałżonkami

Na pierwszym miejscu zestawienia znalazł się Waszyngton DC, co raczej nie było niespodzianką. W amerykańskiej stolicy w pozamałżeńskie romanse wdawali się prezydenci (np. Bill Clinton) oraz cała rzesza polityków (niedawno chociażby kongresman Anthony Weiner). Jak twierdzi założyciel strony Noel Biderman, nie może to dziwić: „im większe życiowe sukcesy, tym większa skłonność do zdrad” – mówi.

Biderman podkreśla, że jego strona nie zachęca nikogo do niewierności i nie promuje pozamałżeńskich związków. „To, że ktoś zobaczy gdzieś nasz bliboard lub 30 sekundową reklamę nie oznacza, że automatycznie zacznie zdradzać współmażonka. Ludzie zdradzają dlatego, że nie są szczęśliwi w swych związkach i czegoś im brakuje” – przekonuje założyciel AshleyMadison.com

Dane dotyczące tego, ilu mieszkańców USA dopuszcza się zdrad wykazują bardzo dużą rozpiętość. Według socjologów od 30 do 60 proc. Amerykanów przynajmniej raz w życiu dopuści się niewierności. Choć co drugie małżeństwo w Stanach Zjednoczonych kończy sie rozwodem, trudno z całą pewnością określić w ilu przypadkach za rozpad małżeństwa odpowiedzialne są romanse.

Zobacz: Gwiazda porno: Anthony Weiner kazał mi kłamać

Na ósmej pozycji w niechlubnym zestawieniu znalazło się Wietrzne Miasto. Okazuje się, że na bakier z normami etycznymi są nie tylko chicagowscy politycy, ale także zwykli mieszkańcy i odwiedzający miasto biznesmeni.

Oto pełna dziesiątka miast, w których według AshleyMadison.com, zdradza się najczęściej:

1. Waszyngton D.C.

2. San Antonio

3. Phoenix

4. Salt Lake City

5. Oklahoma City

6. Pittsburgh

7. Boston

8. Chicago

9. Dallas

10. Orlando

 

in

 

24 KOMENTARZE

    • Nike sprawdz swoje poczecie ilu bylo zanim zaskoczylo ….spytaj swojej mamy..ok? A o polskosci sie nie wypowiadaj. Stu-procentowym “Polakiem” jest twoj autorytet mariano,ktory robi za przescieradlo na tym portalu.Powodzenia,daleko zajdziecie razem…dwa przyglupy.

REKLAMA

2116638311 views

REKLAMA

REKLAMA

2116638510 views

REKLAMA

REKLAMA

2118434879 views

REKLAMA

2116638618 views

REKLAMA

2116638703 views

REKLAMA

2116638791 views