REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Chicago W tych miastach zdradza się najczęściej

W tych miastach zdradza się najczęściej

-

Co trzeci mieszkaniec USA przynajmniej raz w życiu dopuści się zdrady – uważają socjologowie przyznając, że niewierność jest delikatnym i trudnym do zbadania zjawiskiem. Wiadomo jednak, w jakich miastach najczęściej dochodzi do pozamałżeńskich romansów. Dane takie zebrał portal AshleyMadison.com. Pomaga on tym, którzy znudzeni są małżeńską codziennością i mają ochotę na „skok w bok”. 

Portal AshleyMadison.com istnieje od 11 lat i od początku budzi spore kontrowersje. Nic dziwnego: za pośrednictwem tej strony żonaci mężczyźni i zamężne kobiety mogą znaleźć partnera na szybką, pozamałżeńską przygodę w czasie biznesowej podróży czy bardziej trwały romans.

AshleyMadison.com w oparciu o dane klinetów opracował więc ranking miast , w których najczęściej dochodzi do pozamałżeńskich zdrad.

Zobacz także: Amerykanie ukrywają wydatki przed współmałżonkami

Na pierwszym miejscu zestawienia znalazł się Waszyngton DC, co raczej nie było niespodzianką. W amerykańskiej stolicy w pozamałżeńskie romanse wdawali się prezydenci (np. Bill Clinton) oraz cała rzesza polityków (niedawno chociażby kongresman Anthony Weiner). Jak twierdzi założyciel strony Noel Biderman, nie może to dziwić: „im większe życiowe sukcesy, tym większa skłonność do zdrad” – mówi.

Biderman podkreśla, że jego strona nie zachęca nikogo do niewierności i nie promuje pozamałżeńskich związków. „To, że ktoś zobaczy gdzieś nasz bliboard lub 30 sekundową reklamę nie oznacza, że automatycznie zacznie zdradzać współmażonka. Ludzie zdradzają dlatego, że nie są szczęśliwi w swych związkach i czegoś im brakuje” – przekonuje założyciel AshleyMadison.com

Dane dotyczące tego, ilu mieszkańców USA dopuszcza się zdrad wykazują bardzo dużą rozpiętość. Według socjologów od 30 do 60 proc. Amerykanów przynajmniej raz w życiu dopuści się niewierności. Choć co drugie małżeństwo w Stanach Zjednoczonych kończy sie rozwodem, trudno z całą pewnością określić w ilu przypadkach za rozpad małżeństwa odpowiedzialne są romanse.

Zobacz: Gwiazda porno: Anthony Weiner kazał mi kłamać

Na ósmej pozycji w niechlubnym zestawieniu znalazło się Wietrzne Miasto. Okazuje się, że na bakier z normami etycznymi są nie tylko chicagowscy politycy, ale także zwykli mieszkańcy i odwiedzający miasto biznesmeni.

Oto pełna dziesiątka miast, w których według AshleyMadison.com, zdradza się najczęściej:

1. Waszyngton D.C.

2. San Antonio

3. Phoenix

4. Salt Lake City

5. Oklahoma City

6. Pittsburgh

7. Boston

8. Chicago

9. Dallas

10. Orlando

 

in

 

24 KOMENTARZE

    • Nike sprawdz swoje poczecie ilu bylo zanim zaskoczylo ….spytaj swojej mamy..ok? A o polskosci sie nie wypowiadaj. Stu-procentowym “Polakiem” jest twoj autorytet mariano,ktory robi za przescieradlo na tym portalu.Powodzenia,daleko zajdziecie razem…dwa przyglupy.

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications    Ok No thanks