REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Chicago W Trump Tower 13 proc. mieszkań na sprzedaż

W Trump Tower 13 proc. mieszkań na sprzedaż

-

Trump Tower w Chicago fot.Tannen Maury/EPA
Trump Tower w Chicago fot.Tannen Maury/EPA

Chicagowski wieżowiec Trump Tower oferuje aż 13 procent swoich apartamentów na sprzedaż. To trzykrotnie więcej niż w innych luksusowych wieżowcach w centrum miasta.

REKLAMA

Przy 401 N. Wabash Ave. jest w czym wybierać. Na sprzedaż są aż 62 mieszkania. Cytowana przez portal DNAinfo Gail Lissner, wiceprezes firmy konsultingowej zajmującej się wyceną nieruchomości, twierdzi, że nikt w mieście nie ma w obecnej chwili tylu apartamentów na sprzedaż. „To kosmiczna liczba” – dodaje.

Porównanie z innymi luksusowymi wieżowcami przedstawia się następująco: Lake Point Tower (14 mieszkań na sprzedaż), 340 On The Park (13), The Heritage at Millennium Park (6), 600 N. Lake Shore Drive (23) and the John Hancock Center (25). Przy czym the John Hancock Center ma większą całościową liczbę apartamentów niż 468, którymi dysponuje Trump Tower.

Nie jest jasne dlaczego dotychczasowi właściciele mieszkań w Trump Tower postanowili o ich sprzedaży. Eksperci twierdzą, że powód może tkwić w licznych protestach, które w ostatnich miesiącach odbywały się przy 401 N. Wabash Ave. lub częstotliwości politycznych imprez, utrudniających mieszkańcom życie.

Właściciele, którzy czekają na oferty kupna ich nieruchomości, nie potwierdzają tych spekulacji, zapewniając, że w Trump Tower mieszka się świetnie.
(tz)

1 KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Tajemniczy obelisk

Słoń pustelnik

Pfizer i Wrocław

Zagadka trupa z Somerton

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications    Ok No thanks