REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Chicago W dzielnicach zamieszkałych przez Polaków ostrzeżenie przed rabusiami i włamywaczami

W dzielnicach zamieszkałych przez Polaków ostrzeżenie przed rabusiami i włamywaczami

-

Okolice 3000 N. Milwaukee fot.Google Map
Okolice 3000 N. Milwaukee fot.Google Map

Policja chicagowska wystosowała ostrzeżenie do mieszkańców oraz właścicieli sklepów i przedsiębiorstw w północno-zachodnich dzielnicach miasta – Avondale, Irving Park i Hermosa. W rejonach tych, wciąż licznie zamieszkanych przez polonijną społeczność, miały miejsce zbrojne rabunki.

REKLAMA

Do napadów na osoby indywidualne i sklepy doszło w czerwcu w okolicach: 3000 North Milwaukee, 3900 West Barry oraz 3000 i 2200 North Karlov.

Osobnicy, którzy dokonywali rabunków byli uzbrojeni. Według świadków byli to mężczyźni  w wieku od 18 do 25 lat.

Policja ostrzega też mieszkańców dzielnicy Irving Park, w której doszło w ubiegłym miesiącu do serii włamań do domów prywatnych. W każdym z incydentów złodzieje wchodzili do środka przez niezamknięte drzwi lub okna, a ich łupem padała gotówka, odzież, biżuteria, laptopy i drobne urządzenia elektroniczne.

Włamania odnotowano w czerwcu w okolicach 4100 West School Street, 4100 West Cornelia Avenue, 4000 West School Street i 3400 North  Milwaukee Avenue.

Policja zaleca mieszkańcom sprawdzanie czy okna i drzwi są zamknięte oraz przeprowadzenie kontroli działania systemów alarmowych.

Wszelkie informacje o sprawcach przestępstw na terenie metropolii chicagowskiej można zgłaszać pod nr.  tel. 312-744-8263. (ak)

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications.    Ok No thanks