REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Chicago United Center lokalem wyborczym

United Center lokalem wyborczym

-

Komisja Wyborcza miasta Chicago, po raz pierwszy w historii  tego miejsca, wykorzysta halę United Center, należącą do drużyn Chicago Bulls i Chicago Blackhawks,  jako specjalny lokal wyborczy w dniu wyborów. We współpracy z United Center, Komisja  Wyborcza miasta Chicago rozszerza bezpieczne i dostępne możliwości głosowania i wyznacza  United Center jako dodatkową możliwość dla chicagowskich wyborców. 

„Jesteśmy dumni, że możemy współpracować z United Center w celu ułatwienia mieszkańcom  Chicago głosowania w dniu wyborów” – powiedziała przewodnicząca Komisji Wyborczej Chicago  Marisel Hernandez. „Zachęcamy wszystkich do zaplanowania swojego głosowania – czy to  korespondencyjnego, wczesnego, czy też osobistego w dniu wyborów – istnieje wiele  możliwości i mamy nadzieję, że mieszkańcy Chicago wybiorą możliwość głosowania, która  będzie dla nich najdogodniejsza ”.

W dniu wyborów United Center, zlokalizowany przy 1901 W. Madison, będzie otwarty dla  wszystkich wyborców z Chicago w godzinach 6:00-19:00 i zapewni rejestrację wyborców w tym  samym dniu, zwrot karty do głosowania korespondencyjnego oraz głosowanie osobiście.

„United Center od dawna służy naszemu miastu jako miejsce spotkań i jesteśmy dumni, że  w tym roku po raz pierwszy w historii będzie miejscem wyborów. Blackhawks, Bulls i United  Center z przyjemnością dołożą swoją cegiełkę i oferują swoją arenę do dalszego  zaangażowania obywatelskiego w naszych społecznościach i poszerzania możliwości głosowania  dla mieszkańców Chicago ”– powiedział współprzewodniczący United Center Joint Venture Jerry  Reinsdorf, prezes Chicago Bulls i Rocky Wirtz, prezes Chicago Blackhawks. „Partnerstwo  miasta Chicago i Komisji Wyborczej miasta Chicago odegrało kluczową rolę w powstaniu tego  specjalnego lokalu wyborczego. Chcemy również podziękować personelowi placówki, która  niestrudzenie pracuje nad zapewnieniem mieszkańcom Chicago kolejnej wygodnej  i zapewniającej dystans społeczny możliwości głosowania”.

Wszystkie wytyczne Centers for Disease Control and Prevention oraz Illinois Department of  Public Health, dotyczące bezpieczeństwa w związku z COVID-19, będą obowiązywać w United  Center, a wyborcy mogą spodziewać się odległości 6 stóp między kabinami wyborczymi,  przegródkami z pleksi, a w razie potrzeby, dostępne będą środki do dezynfekcji rąk oraz maski.

Komisja Wyborcza miasta Chicago zachęca wszystkich do zaplanowania oddania głosu  w tych wyborach. Jeśli wyborcy planują zarejestrować się osobiście w dniu wyborów, będą  potrzebować dwóch dokumentów tożsamości, z których przynajmniej jeden zawiera aktualny  adres wyborcy. United Center będzie również dysponować zabezpieczoną skrzynką dostępną  dla wyborców, którzy będą mogli zwrócić karty do głosowania korespondencyjnego  w podpisanej, zapieczętowanej kopercie zwrotnej do głosowania.

Aby uzyskać dostęp do lokalu wyborczego, wyborcy będą kierowani na parking w sektorze K (brama od Adams Street) i do południowego wejścia do atrium.

Zaplanuj swoje głosowanie na stronie: ChicagoElections.gov lub w języku polskim  ChicagoWybory.com oraz dowiedz się więcej o specjalnym lokalu wyborczym przy „United Center”: UnitedCenter.com/VOTE lub śledząc „United Center” na mediach społecznościowych: Instagram, Twitter oraz Facebook. 

(Komunikat prasowy Chicagowskiej Rady Wyborczej)

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications    Ok No thanks