REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Chicago Tragiczne wypadki w polonijnych dzielnicach

Tragiczne wypadki w polonijnych dzielnicach

-

Do trzech tragicznych w skutkach wypadków doszło w dzielnicach w północno-zachodniej dzielnicy miasta, gdzei mieszka sporo Polaków. O życie walczy potrącony rowerzysta i kobieta uderzona przez samochód na przejściu. Policja prowadzi też dochodzenie w sprawie innego wypadku, którego ofiara nie żyje. 

fot.Carolina K. Smith/Flickr
fot.Carolina K. Smith/Flickr

REKLAMA

W niedzielę tuż przed północą mężczyzna jadący rowerem został potrącony przez chevroleta Suburban. Do zdarzenia doszło w pobliżu skrzyżowania West Addison Street i North Milwaukee Avenue. Rowerzystę zabrano do Advocate Illinois Masonic Medical Center;  lekarze jego stan określają jako krytyczny.

Policja ukarała kierowcę mandatem za nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu.

Również w północno-zachodniej dzielnicy Chicago w poniedziałek rano znaleziono zwłoki mężczyzny. Przypuszcza się, że ofiara została potrącona przez samochód, którego kierowca zbiegł z miejsca wypadku.

Wstępne dochodzenie wykazało, że mężczyzna zginął na miejscu; jego ciało znaleziono w alejce za garażami w okolicy 2900 North Milwaukee Avenue u zbiegu z Avondale Street.

Wiek ofiary określono na ok. 50 lat. Trwa identyfikacja ciała.

W sobotni wieczór doszło do podobnego w skutkach wypadku w okolicy 5800 North Milwaukee w dzielnicy Norwood Park. Samochód wjechał w przechodzącą przez jezdnię ok. 50-letnią kobietę, którą hospitalizowano w Advocate Lutheran General Hospital w Park Ridge. Jej stan określa się jako poważny.

Kierowca uciekł z miejsca zdarzenia, jednak został zidentyfikowany. 34-letni podejrzany został już postawiony w stan oskarżenia.

(ak)

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications.    Ok No thanks