REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaChicagoTaksówkarz chciał wysadzić całujących się klientów. Sprawa w sądzie

Taksówkarz chciał wysadzić całujących się klientów. Sprawa w sądzie

-

Dwóch całujących się pasażerów tak zmierziło kierowcę taksówki, że próbował wysadzić ich na autostradzie. Ponieważ pasażerowie odmówili opuszczenia pojazdu, zdesperowany kierowca zatrzymał się na sklepowym parkingu, a wezwanej policji powiedział, że mężczyźni uprawiali seks.

Matthew McCrea i Steven White złożyli w tej sprawie pozew w Sądzie Okręgowym Powiatu Cook. Z informacji zawartych w nim wynika, że w maju ubiegłego roku obaj klienci korporacji taksówkowej Sun Taxi, działającej w obrębie aglomeracji chicagowskiej, zostali poproszeni przez kierowcę o opuszczenie pojazdu na jednym ze zjazdów autostrady.

REKLAMA

Wcześniej mężczyźni wymienili ze sobą krótkie pocałunki, co miało rzekomo wpłynąć na próbę przerwania przez taksówkarza kursu z lotniska O’Hare do dzielnicy Lakeview w Chicago. Ponieważ mężczyźni odmówili opuszczenia pojazdu, kierowca zawrócił auto w kierunku autostrady, z której wcześniej zjechał.

Następnie korzystając ze zjazdu przy ulicy Cumberland w miejscowości Park Ridge zatrzymał pojazd na parkingu sklepu spożywczego. Wówczas jeden z pasażerów zdecydował się na kontakt z policją. Po przybyciu na miejsce funkcjonariuszy, taksówkarz powiadomił ich o tym, że pasażerowie uprawiali podczas kursu seks.

Kierowca został ukarany przez miejski departament ochrony konsumenta grzywną w wysokości 1540 dolarów. Kara ta odnosiła się do naruszenia przepisów komunalnych, w tym niebezpiecznych manewrów, nieuprzejmego zachowania i odmówienia wykonania usługi.

Taksówkarz w rozmowie z gazetą „Chicago Sun-Times” potwierdził, że był poirytowany faktem, że mężczyźni mimo próśb nie przestawali się całować. Umizgi klientów utrudniały mu skupienie się na prowadzeniu pojazdu.

Według pozwu złożonego przez mężczyzn doszło do naruszenie stanowej ustawy o prawach człowieka (Illinois Human Rights Act); byli pasażerowie Sun Taxi żądają odszkodowania. (mig)

 fot.kropekk_pl/pixabay/Sedat Suna/EPA

REKLAMA

2107712193 views

REKLAMA

REKLAMA

2107712425 views

REKLAMA

2109508816 views

REKLAMA

2107712566 views

REKLAMA

2107712665 views

REKLAMA

2107712773 views