REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Chicago Tajemnicze zabójstwo w okolicach Des Plaines i Niles

Tajemnicze zabójstwo w okolicach Des Plaines i Niles

-

Zastrzelonego dwudziestolatka znaleziono w piątek 28 lutego wieczorem na ulicy, w rejonie 9500 Greenwood Drive na terenie niepodlegającym pod zarządy miast Des Plaines i Niles, na północno-zachodnich przedmieściach Chicago. Policja poszukuje sprawców.

Martwy dwudziestolatek został znaleziony niedaleko domu w rejonie 9500 Greenwood Drive – spokojnej rezydencyjnej ulicy w pobliżu centrum handlowego Golf Mill, na terenie niepodlegającym pod zarządy (ang. unincorporated) miast Des Plaines i Niles. Jego śmierć stwierdzono na miejscu – poinformowało biuro szeryfa powiatu Cook. Tożsamość mężczyzny nie została podana do publicznej wiadomości w poniedziałek przed południem.

REKLAMA

Koroner powiatu Cook uznał, że przyczyną śmierci mężczyzny były wielokrotne rany postrzałowe. Jego śmierć zakwalifikowano jako zabójstwo.

Zdaniem władz mężczyzna mógł być zabity kilka ulic dalej, w rejonie 9200 N. Milwaukee Avenue w Niles. W związku ze zdarzeniem śledczy poszukują białego SUV-a z przyciemnianymi szybami, który widziany był tam w piątek 28 lutego między godz. 8 a 9 pm.

Do poniedziałku do południa nikogo nie aresztowano. Policja apelowała do świadków zdarzenia i osób, które widziały mogły widzieć samochód o kontakt z biurem szeryfa pod nr tel. 708-865-4896.

(jm)

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications.    Ok No thanks