REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Chicago Syn zabił rodziców, ciała wrzucił do rzeki

Syn zabił rodziców, ciała wrzucił do rzeki

-

Ciała profesorki z Peorii i jej męża znaleziono w rzece w środkowym Illinois. Do zamordowania małżeństwa przyznał się 21-letni syn.

Ciała Susan Brill de Ramirez i Antonio Ramireza Barrona znaleziono we wtorek, 30 października w Spoon River niedaleko miejscowości Annawan w środkowym Illinois. Dzień wcześniej 21-letni Jose Ramirez przyznał się do zamordowania rodziców i zrzucenia ich ciał z mostu. Władze powiatu Peoria natychmiast rozpoczęły poszukiwania.

REKLAMA

63-letnia Susan Brill de Ramirez była wykładowcą angielskiego na Uniwersytecie Bradley w Peorii, a jej 63-letni mąż pracował w dziale informatycznym tejże uczelni.

W niedzielę krewny wezwał policję do domu małżeństwa niedaleko Peorii. Znaleziono tam ślady walki i krwi. Następnego dnia 21-letni Jose usłyszał zarzut morderstwa pierwszego stopnia.

Według prokuratury młody Ramirez pochwalił się kolegom, że w piątek zabił rodziców, bo „miał ich dość”. Gdy ci poszli spać, najpierw zaatakował ich gazem pieprzowym, a następnie ugodził wielokrotnie nożem. Ciała zawinął w plandekę i wrzucił do rzeki.

Sędzia wyznaczył dla Ramireza kaucję w wysokości 3 milionów dolarów. Mężczyzna ponownie stanie przed sądem 29 listopada.

Peoria leży 130 mil na południowy zachód od Chicago.

(jm)

Od lewej: Jose Ramirez, Susan Brill de Ramirez i Antonio Ramirez Barron fot.Peoria County Jail

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Walijskie ciasteczka z patelni

Wspomnienia jako fundamenty

Marzę i wierzę

Gulasz z dynią

REKLAMA

Enable Notifications    Ok No thanks