REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaChicagoSylwia Wagner Jarosz zginęła w wyniku wypadku w Arlington Heights

Sylwia Wagner Jarosz zginęła w wyniku wypadku w Arlington Heights

-

Rowerzystka odniosła śmiertelne obrażenia w wypadku z udziałem dwóch samochodów w czwartek rano w Arlington Heights na północno-zachodnich przedmieściach. Biuro koronera powiatu Cook podało, że śmiertelną ofiarą wypadku była 45-letnia Sylwia Wagner Jarosz z Arlington Heights.

Rowerzystka, 45-letnia Sylwia Wagner Jarosz, została uderzona przez półciężarówkę z przyczepą, która zderzyła się z suv w czwartek ok. godz.7.20 am na skrzyżowaniu Lake Cook Road i North Wilke Road w Arlington Heights.

REKLAMA

Ze wstępnych ustaleń wynika, że półciężarówka z przyczepą jechała na wschód po Lake Cook Road i zbliżała się do skrzyżowania z North Wilke Road, gdy doszło do zderzenia ze skręcającym w lewo chevroletem equinox. Po czym półciężarówka wjechała na krawężnik, uderzając rowerzystkę czekającą na poboczu na przejechanie przez Lake Cook Road.

Sylwia Wagner Jarosz została przetransportowana do szpitala Lutheran General w Park Ridge, gdzie kilka godzin później zmarła. Z informacji biura koronera powiatu Cook wynika, że 45-letnia Jarosz była mieszkanką Arlington Heights.

Kobieta, która siedziała za kółkiem suv, została przewieziona do szpitala z obrażeniami niezagrażającymi jej życiu. Lekkie obrażenia odniosły dwie osoby w półciężarówce.

Funkcjonariusze policji z Arlington Heights powiedzieli mediom, że uczestnicy wypadku i świadkowie podali różne wersje na temat świateł drogowych w czasie kolizji. Prowadzący śledztwo próbują również ustalić prędkość, z jaką poruszały się pojazdy. Nic nie wskazywało, by któryś z kierowców był pod wpływem alkoholu.

Śledztwo ws. wypadku prowadzą jednostki policyjne z północno-zachodnich przedmieść specjalizujące w ruchu drogowym – Specialized Traffic Accident Reconstruction (STAR) i Major Case Assistance Team (MCAT).

Joanna Trzos

j.trzos@zwiazkowy.com

REKLAMA

2100037262 views

REKLAMA

REKLAMA

2100037495 views

REKLAMA

REKLAMA

2101833887 views

REKLAMA

2100037638 views

REKLAMA

2100037739 views

REKLAMA

2100037849 views