REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Chicago Święta w Macy’s bez Santa Claus

Święta w Macy’s bez Santa Claus

-

Ta wiadomość może rozczarować wiele chicagowskich rodzin. Ze względu na pandemię koronawirusa Święty Mikołaj w tym roku nie zawita do domu towarowego Macy’s w śródmieściu Chicago. Pojawi się za to w telewizji i w Internecie.

Sieć sklepów Macy ogłosiła w czwartek, że z powodu koronawirusa Santa Claus nie będzie w tym roku pozował do zdjęć w słynnej lokalizacji Macy w śródmieściu Chicago. Magię świąt Mikołaj ma oferować wirtualnie. Ma również pojawić się na paradzie z okazji Święta Dziękczynienia, która będzie transmitowana w telewizji.

Na pocieszenie dodamy, że Santa nie pojawi się również w sklepach Macy’s w Nowym Jorku i San Francisco.

Otwarta ma być za to słynna restauracja Walnut Room na 7. piętrze Macy’s, gdzie tradycyjnie stanie 113. już świąteczna choinka. Tym razem podziwiać ją będą mogli jedynie goście restauracji i wymagane będą rezerwacje. W restauracji, podobnie jak w sklepie Macy’s obowiązywać będą restrykcje epidemiologiczno-sanitarne związane z pandemią.

Historyczny Walnut Room na 7. piętrze dawnego Marshall Field w Chicago była pierwszą na świecie restauracją otwarta wewnątrz domu towarowego. Największą jej atrakcją w sezonie świątecznym jest choinka przyozdobiona tysiącami światełek i ozdób ze szkła Swarovskiego.

Wizyta w Macy’s w sezonie świątecznym stała się tradycją dla wielu chicagowskich rodzin.

(jm)

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications    Ok No thanks