REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Chicago Seryjny gwałciciel na wolności

Seryjny gwałciciel na wolności

-

Marc Winner fot.Cook County sheriff's office arrest photo
Marc Winner fot.Cook County sheriff’s office arrest photo

Marc Winner, oskarżony o gwałty i porwania, były właściciel solarium w śródmieściu Chicago, został zwolniony z aresztu po wpłaceniu kaucji. Będzie odpowiadał z wolnej stopy.

REKLAMA

45-letni Marc Winner był właścicielem popularnego solarium Soleil, znajdującego się przy 1018 W. Madison w Chicago. Na mężczyźnie ciążą zarzuty gwałtów, których miał dokonać na dwóch klientkach oraz pracownicy solarium. Do gwałtów miało dochodzić w 2009, 2012 i 2015 roku. Ostatni zarzut dotyczy gwałtu i ograniczenia wolności, których Winner dopuścił się rzekomo w 2010 roku. W tym przypadku poznana w barze 30-letnia kobieta zaprosiła Winnera do mieszkania, gdzie została związana i zgwałcona. Według zeznań ofiary, napastnik sterroryzował ją przy użyciu noża.

Kobieta zgłosiła gwałt dwa miesiące później, ale policja nie ujęła sprawcy. Ofiara rozpoznała Winnera na zdjęciach, które ukazały się w mediach przy okazji postępowania w sprawie gwałtów na klientkach i pracownicy solarium. Marc Winner pod koniec sierpnia usłyszał w tej sprawie zarzuty. Sędzia wyznaczył kaucję w wysokości 25 tys. dolarów. Po wpłaceniu wymaganej kwoty mężczyzna 9 sierpnia wieczorem wyszedł na wolność. Oskarżony o wielokrotne gwałty, porwania i ograniczanie wolności, będzie odpowiadał z wolnej stopy.

(gd)

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA