REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Chicago Seria włamań do domów w Aurorze

Seria włamań do domów w Aurorze

-

Policja poszukuje sprawców włamań, do których doszło w siedmiu domach w Aurorze na zachodnim przedmieściu Chicago. Łupem złodziei padła biżuteria, sprzęt elektroniczny i… piesek.

Seria włamań rozpoczęła się 5 września, a aż 6 z nich miało miejsce w ciągu dnia. Złodzieje splądrowali domy położone na sześciu różnych ulicach.

REKLAMA

− Nasz dzielnica jest spokojna. Oprócz aktów wandalizmu nie notujemy tutaj poważnych przestępstw − powiedział reporterowi ABC7News David Weber, sąsiad okradzionej rezydencji.

Z domu przy Birch Lane skradziono rocznego psa rasy pit bull. Champ jest psem-przewodnikiem dla swego właściciela, który jest niewidomy. − Z innych posiadłości skradziono sprzęt elektroniczny i biżuterię wartości ponad 9 tys. dolarów − informuje policja.

Z wstępnych ustaleń wynika, że włamywacze dostają się do środka przez okna lub drzwi z tyłu domów. Niektóre z nich były niezabezpieczone. Policja apeluje do mieszkańców o sprawdzanie, czy drzwi i okna są zamknięte.

− Wzywamy mieszkańców do zachowania czujności i zgłaszania policji wszelkiej podejrzanej działalności − apeluje Dan Ferrel, rzecznik władz miejskich.

Informacje mogące pomóć policji w ujęciu sprawców należy zgłaszać pod nr. tel.  (630)256-550 lub (630) 892-1000. (ak)

fot.Google Map

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications    Ok No thanks