REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaChicagoSędziowie w powiecie Cook zbierają przybory szkolne

Sędziowie w powiecie Cook zbierają przybory szkolne

-

Sędziowie w powiecie Cook razem z innymi sędziami z całego stanu Illinois prowadzą zbiórkę przyborów szkolnych na nadchodzący rok szkolny – poinformował szef Sądu Okręgowego Powiatu Cook, Timothy Evans. Trafią one do liceum, gdzie uczęszczają uczniowie z więzienia dla młodocianych.

Plecaki, zeszyty, foldery i inne przybory zebrane przez powiatowych sędziów 8 sierpnia trafią do potrzebujących uczniów z Nancy B. Jefferson Alternative High School – liceum, gdzie uczęszczają uczniowie z ośrodka dla nieletnich Juvenile Temporary Detention Center.

REKLAMA

Akcja sponsorowana jest przez Illinois Conference of Chief Judges i Illinois Judges Association.

Według sędziego Evansa, Wydział ds. Wykroczeń Drogowych Sądu Okręgowego Powiatu Cook od lat prowadził własną zbiórkę przyborów szkolnych, lecz w tym roku objęła ona cały system sądownictwa powiatu Cook, a także dołączyły do niego inne sądy z całego stanu. Warto podkreślić, że przewodniczącą Wydziału ds. Wykroczeń Drogowych Sądu Okręgowego Powiatu Cook jest sędzia polskiego pochodzenia Diann K. Marsalek.

Sąd Okręgowy Powiatu Cook jest jednym z największych jednolitych systemów sądowych nie tylko w kraju, ale na całym świecie. Obsługuje ponad 5 mln osób rocznie. Co roku zakładanych jest tu 1,2 mln spraw, które obsługuje około czterystu sędziów. Wszystkie sądy procesowe skonsolidowane są pod przewodnictwem sędziego Timothy C. Evansa. Nadzoruje on również i koordynuje administracyjną pracę sądów oraz mianuje sędziów przewodniczących wszystkich wydziałów. Dla celów administracyjnych sąd okręgowy podzielony jest na dziesięć wydziałów i sześć regionów geograficznych.

(jm)

1 KOMENTARZ

  1. Sędzia Evans i inni sędziowie zajmują się akcją charytatywną, a bandyci i gangi buszują na ulicach Chicago i to głównie tam gdzie kierowana jest akcja charytatywna. Sędziowe poprzez akcję charytatywną próbują naprawić to co jest wynikiem świadomej polityki „elit” demokratycznych czyli świadomego niszczenia tradycyjnej rodziny i publicznego szkolnictwa.

REKLAMA

2105271578 views

REKLAMA

2105271811 views

REKLAMA

2107068203 views

REKLAMA

2105271954 views

REKLAMA

2105272054 views

REKLAMA

2105272163 views