REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Chicago Scott Myslinski oskarżony o potrącenie nastolatki

Scott Myslinski oskarżony o potrącenie nastolatki

-

Scott Myslinski fot.Mount Prospect police
Scott Myslinski fot. komisariat policji w  Mount Prospect

Policja z podmiejskiego Mount Prospect aresztowała mężczyznę, który 17 kwietnia potrącił na przejściu dla pieszych nastolatkę, a następnie zbiegł z miejsca zdarzenia.

Do wypadku doszło 17 kwietnia ok. godz. 11.30 w Mount Prospect, na skrzyżowaniu ulic Wolf Road i Lowden Lane. Przechodząca przez ulicę 17-latka zauważyła, że skręcający w prawo z ulicy Wolf samochód zatrzymał się na znaku Stop. Dziewczyna weszła na jezdnię na przejściu dla pieszych. W tym momencie samochód ruszył gwałtownie i ją potrącił.

Kierowca zatrzymał pojazd, ale nie wysiadł z samochodu, by udzielić pomocy ofierze, a po paru sekundach odjechał z miejsca wypadku.

Potrącona nastolatka zdołała zapamiętać markę i kolor samochodu, a nawet numery tablicy rejestracyjnej. W wyniku wypadku ofiara odniosła niegroźne obrażenia. 20 kwietnia policja aresztowała 46-letniego Scotta Myslinskiego, mieszkającego w Mount Prospect, przy ulicy Lowden Lane.

Myslinski został oskarżony o potrącenie osoby na przejściu dla pieszych, spowodowanie wypadku i ucieczkę z miejsca zdarzenia bez udzielenia pomocy poszkodowanej. Mężczyzna został zwolniony po wpłaceniu kaucji; przed sądem stanie 11 maja.
(gd)

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications    Ok No thanks