REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Chicago Schabowe dla kojotów w Arlington Hights

Schabowe dla kojotów w Arlington Hights

-

Choć żeberka i kotlety schabowe mogą być przysmakiem wielu mieszkańców Arlington Hts., także tych czworonożnych, nie podzielają tego upodobania wszyscy rezydenci, którzy są zdania, że nie powinno się dokarmiać schabowymi okolicznych kojotów. Podobnego zdania jest policja i służby ochrony środowiska.

Mieszkańcy podmiejskiego Arlington Hts. zauważyli, że w Centennial Park w okolicy N. Buffalo Grove Rd i E. Hintz Rd ktoś celowo pozostawia gotowane posiłki dla dzikich zwierząt, w tym żeberka i schabowe. Przyciąga to kojoty coraz bliżej ich posesji i wywołuje niepokój.

REKLAMA

Zdaniem mieszkańców bliskość kojotów stanowi zagrożenie dla mniejszych zwierząt domowych, poza tym karmienie dzikich zwierząt w parku jest zabronione i stanowi naruszenie kodeksu miejskiego.

Również władze parku oraz lokalna policja radzą, aby schabowe pozostawić na talerzach w domu, dodając że zwierzęta powinny zachować swą naturalną bojaźń przed ludźmi.

Osoby, które zaobserwują podejrzane dokarmianie dzikich zwierząt w Centennial Park proszone są o wyrzucenie jedzenia i telefon pod numer 311.

(jm)

fot.skeeze/pixabay.com

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications.    Ok No thanks