REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Chicago Sakramentalne "tak" w Chicago sporo kosztuje

Sakramentalne “tak” w Chicago sporo kosztuje

-

fot.NGDPhotoworks/pixabay.com
fot.NGDPhotoworks/pixabay.com

Jeśli planujesz wziąć ślub i zaorganizować wesele w Chicago, szykuj się na spore wydatki. Według raportu branżowego portalu weselnego The Knot, Chicago znalazło się na piątym miejscu w USA pod względem kosztów ślubnych.

Sala, catering, suknia ślubna, stroje dla drużbów, orkiestra i DJ. A jeszcze tort, zaproszenia, limuzyna, fotograf i kwiaty – lista ślubnych potrzeb jest długa a ich ceny nie należą do niskich. The Knot – portal specjalizujący się w ślubach i weselach, podsumował koszty amerykańskiej ceremonii ślubnej. Narzeczeni, którzy decydują się na wypowiedzenie sakramentalnych “tak” w wymarzonej oprawie, muszą sięgnąć głęboko do portfeli, a nierzadko wziąć kredyt w banku.

Najdroższym miejscem na zawarcie związku małżeńskiego jest Manhattan, zorganizowanie uroczystości weselnej kosztuje tam średnio 76328 dolarów. Chicago w ślubnym rankingu znalazło się na piątym miejscu; w Wietrznym Mieście na początku nowej drogi życia trzeba wydać niemal 51 tys. dolarów. Nieco taniej niż w Chicago można zorganizować wesele na chicagowskich przedmieściach, które znalazły się na 21. miejscu w weselnym rankingu. Najtańszym miejscem dla nowożeńców jest Utah, w tym stanie ślub i wesele to wydatek zaledwie 15257 dolarów, natomiast średnia krajowa to nieco ponad 31 tysięcy.

Badania przeprowadzono na 16 tys. par, które wzięły ślub w 2014 roku. W związku z rosnącymi cenami usług ślubnych, jedna czwarta amerykańskich nowożeńców decyduje się na ślub poza miejscem swojego zamieszkania.

(gd)

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications    Ok No thanks