REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaChicagoRusza proces zabójcy rodziny Jennifer Hudson

Rusza proces zabójcy rodziny Jennifer Hudson

-

Po ponad trzech latach od morderstwa, które wstrząsnęło Ameryką, podejrzany o zabójstwo matki, brata i 7-letniego siostrzeńca Jennifer Hudson stawił się w sądzie.  W czwartek rozpoczął się wybór ławy przysięgłych w procesie Williama Balfoura. 30-latek oskarżony jest o potrójne morderstwo z premedytacją. 

fot. Illinois Department of Corrections/ William Balfour oskarżony jest o zamordowanie matki, brata i siostrzeńca Jennifer Hudson

REKLAMA

W czwartek rano William Balfour pojawił się w gmachu sądu w Chicago, ubrany w białą koszulę i krawat. 30-latek, którego zdjęcia z aresztowania przedstawiały z charakterystyczną bujną fryzurą, przed sądem stawił się z krótko ostrzyżonymi włosami.

Balfour po raz pierwszy stanął przed ludźmi, którzy zdecydują o jego losie.

Formularze, na podstawie ktorych wyłonionych zostanie 12 sędziów przysięgłych wypełniło w sumie około 150 osób. Po wstępnej eliminacji, kandydaci na ławników poddani zostaną szczegółowej weryfikacji, która będzie miała na celu zapewnienie obiektywnego i sprawiedliwego procesu procesu. Wielu komentatorów spekuluje jednak, że ze względu na rozgłos jaki zyskała sprawa oraz fakt, że dotyczy ona krewnych gwiazdy show biznesu, proces wyboru ławników będzie czasochłonny i trudny.

William Balfour oskarżony jest o dokonanie potrójnego zabójstwa. W październiku 2008 roku zamordował bliskich piosenkarki i aktorki Jennifer Hudson: jej matkę Darnell Donerson, brata Jasona Hudsona oraz 7-letniego siostrzeńca Juliana Kinga. Balfour jest byłym partnerem siostry Hudson, Julii. Według prokuratury mężczyzna dokonał zbrodni powodowany zazdrością i chęcią zemsty na byłej dziewczynie Julli Hudson, która spotykała się z innym mężczyzną.

23 kwietnia prokuratura i obrońcy wygłoszą mowy otwierające proces. W charakterze świadka zeznawać będzie m.in. laureatka Oskara, Jennifer Hudson. Proces potrwa około miesiąca.

in

 

 

1 KOMENTARZ

REKLAMA

2116527628 views

REKLAMA

REKLAMA

2116527829 views

REKLAMA

REKLAMA

2118324202 views

REKLAMA

2116527942 views

REKLAMA

2116528029 views

REKLAMA

2116528120 views