REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Chicago Rozszerzone samobójstwo z powodu koronawirusa

Rozszerzone samobójstwo z powodu koronawirusa

-

Mężczyzna z południowo-zachodnich przedmieść zastrzelił partnerkę, a potem siebie z obawy, że para jest zakażona koronawirusem. Sekcja zwłok wykazała, że nie byli chorzy.

Funkcjonariusze z biura szeryfa w czwartek 2 kwietnia udali się do domu w Lockport na południowo-zachodnich przedmieściach na prośbę zaniepokojonej rodziny, która nie mogła skontaktować się z mieszkającymi tam krewnymi. W domu, w oddzielnych pokojach znaleziono ciała 54-letniego Patricka Jesernika i 59-letniej Cheryl Schriefer. Oboje mieli rany postrzałowe głowy.

Obok ciała mężczyzny znaleziono pistolet. Śledztwo ustaliło, że Jesernik najpierw strzelił swojej partnerce w tył głowy, a następnie popełnił samobójstwo. W domu nie było śladów kłótni. Para mieszkała ze sobą od ośmiu lat.

Krewni powiedzieli śledczym, że Jesernik był zaniepokojony, że zarazili się koronawirusem, gdyż jego partnerka zaczęła mieć trudności z oddychaniem. Para poddała się testowi dwa dni przed śmiercią, ale zdaniem władz, do chwili tragicznego zdarzenia nie otrzymała wyników.

Przeprowadzona w piątek sekcja zwłok wykazała, że ofiary nie były chore na COVID-19.

Według biura szeryfa powiatu Will od czasu wybuchu pandemii wzrosła liczba wezwań dotyczących przemocy domowej oraz kryzysów zdrowia psychicznego.

(jm)

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications    Ok No thanks