REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Chicago Rodzina zamarzniętej 19-latki chce 50 mln dol. odszkodowania

Rodzina zamarzniętej 19-latki chce 50 mln dol. odszkodowania

-

Rodzina Kenneki Jenkins, 19-letniej kobiety znalezionej martwej w chłodni hotelu w Rosemont, żąda od zarządu hotelu 50 mln dol. odszkodowania. Pozywający twierdzą, że hotel nie zabezpieczył w wystarczający sposób wejścia do chłodni, przyczyniając się do śmierci ich krewnej.

Do zdarzenia doszło nad ranem, 9 września 2017 roku w Crowne Plaza Chicago O’Hare Hotel w podmiejskim Rosemont. Grupa młodych ludzi w wynajętym pokoju zorganizowała zakrapianą imprezę. W pewnym momencie imprezowicze zauważyli zniknięcie jednej z uczestniczek zabawy i ruszyli na jej poszukiwania. Ciało 19-latki znaleziono dopiero 20 godzin później w hotelowej chłodni.

REKLAMA

Kamery hotelowego monitoringu zarejestrowały nagranie, na którym widać, jak Kenneka Jenkins chwiejnym krokiem idzie pustymi korytarzami i wchodzi do rzadko używanej kuchni, w której znajdowała się czynna chłodnia. Dziewczyna, która zatrzasnęła się w chłodni, zmarła na skutek zamarznięcia. Sekcja zwłok i analiza toksykologiczna wykazały, że Jenkins miała we krwi alkohol i narkotyki.

Rodzina Kenneki Jenkins twierdzi, że do jej śmierci przyczynił się zarząd, obsługa i ochrona hotelu, nie zabezpieczając odpowiednio wejścia do chłodni oraz nie organizując kompleksowego przeszukania budynku bezpośrednio po zaginięciu dziewczyny. Od zarządu hotelu rodzina zmarłej domaga się 50 mln dol. odszkodowania.
(gd)

Na zdjęciu: Kenneka Jenkins fot.Facebook

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications.    Ok No thanks