REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaChicagoRodzina martwi się o zaginioną Beatę Dzierżak Candre

Rodzina martwi się o zaginioną Beatę Dzierżak Candre

-

– Jesteśmy z żoną niezwykle zaniepokojeni o naszą córkę i trudno w ogóle wyrazić, co przeżywamy – mówi Dziennikowi Związkowemu Antoni Dzierżak, ojciec zaginionej od 11 października 48-letniej Beaty Dzierżak Candre, zamężnej matki trojga nastolatków, mieszkanki Schaumburga.

Beata Candre fot. facebook.com/ArlingtonHeightsCrime
Beata Dzierżak Candre fot. facebook.com/ArlingtonHeightsCrime

REKLAMA

– Dzieci Beaty, synowie, 19-letni i 13-letni oraz 17-letnia córka, martwią się bardzo o mamę, ale są zajęci, bo muszą się uczyć i spełniać swoje szkolne obowiązki, a my ciągle o niej myślimy – zwierza się nasz rozmówca.

Antoni Dzierżak, długoletni polski imigrant, który z żoną Jadwigą mieszka w Mt. Prospect, wiele razy sprawdził wszystkie miejsca, w których mogłaby się zatrzymać córka. Był m.in. u dawnych sąsiadów i przyjaciół rodziny niedaleko szpitala Resurrection w północno-zachodniej dzielnicy Chicago, gdzie córka spędziła noc w sierpniu. – Powiedziała nam wtedy, że potrzebowała pobyć sama ze sobą – dodaje p. Dzierżak.

Zaginiona kobieta ma problemy zdrowotne. Jej ojciec nie potrafi jednak powiedzieć na jakie konkretnie schorzenia cierpi córka. Nie wie, czy leczyła się na depresję. – Jest raczej osobą skrytą i wielu rzeczy nam nie mówiła, by nas nie martwić – konstatuje.

Krytycznego dnia, czyli w piątek 11 października Beata Dzierżak Candre wyjechała na umówione spotkanie w biurze księgowości, gdzie nie stawiła się i wszelki ślad po niej zaginął. Od tamtej pory nie używała ani kar kredytowych, ani konta bankowego, ani też żadnych elektronicznych gadżetów. – Telefon komórkowy zostawiła w domu – podkreśla Antoni Dzierżak.

Rodzina i przyjaciele prowadzą intensywne poszukiwania zaginionej. Uruchomili specjalną stronę na Facebooku − https://www.facebook.com/BeaCandre − która mogłaby pomóc w odnalezieniu kobiety.

– Bardzo dużo ludzi dobrej woli jest zaangażowanych w tę akcję, w ramach której rozrzuconych zostało ponad 3 tys. ulotek − informuje nasz rozmówca.

Beata Candre ma 5 stóp 3 cale wzrostu (160 cm), waży 170 funtów (77 kg). Jest szatynką z niebieskimi oczami .

W dniu, w którym zaginęła, ubrana była w bluzkę i spodnie koloru czarnego oraz w białe tenisówki. Wyjechała z domu samochodem marki Jeep Grand Cherokee rocznik 1994 koloru czarnego, z tablicami rejestracyjnymi Illinois: ARH648.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje w tej sprawie powinny skontaktować się z policją telefonując po numer: (847) 882-3534 lub pisząc na email investigations@ci.schaumburg.il.us.

Alicja Otap

a.otap@zwiazkowy.com

REKLAMA

2119036411 views

REKLAMA

2119036508 views

REKLAMA

REKLAMA

2120832863 views

REKLAMA

2119036580 views

REKLAMA

2119036640 views

REKLAMA

2119036691 views