REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaChicagoRodzice i ich dzieci zastrzeleni w domu w Romeoville (WIDEO)

Rodzice i ich dzieci zastrzeleni w domu w Romeoville (WIDEO)

-

Ciała dwóch dorosłych osób i dwojga dzieci z ranami postrzałowymi odkryła w niedzielę w nocy policja w jednym z domów w Romeoville na południowo-zachodnich przedmieściach Chicago. Śmierć rodziców i ich dzieci traktowana jest jako morderstwo. Rodzina mieszkała w tym domu zaledwie kilka miesięcy. 

Policja z Romeoville podczas poniedziałkowej konferencji prasowej ujawniła więcej informacji na temat szokującego odkrycia w jednym z domów na tych południowo-zachodnich przedmieściach. Policja została poproszona o sprawdzenie, czy  wszystko jest w porządku u mieszkańców domu w rejonie 500 Concord Ave. w Romeoville. Policja przybyła na miejsce około godz. 8.43 pm w niedzielę i odkryła ciała dwóch dorosłych osób i dwojga dzieci. Wszyscy zginęli od kul. W domu znaleziono też trzy zastrzelone psy.

REKLAMA

Członek tej rodziny nie pojawił się w pracy o 6 rano w niedzielę, 17 września i nie odpowiadał przez cały dzień na telefony i w związku z tym zgłoszono sprawę na policję.

Jak powiedział zastępca szefa policji w Romeoville Chris Burne, dorosłe ofiary zidentyfikowano jako Roberto Rolona i Zaridę Bartolomei. Tożsamość dwójki ich dzieci, które również zostały znalezione martwe z ranami postrzałowymi, nie została w poniedziałek rano ujawniona.

Policja wszczęła śledztwo w sprawie morderstwa. „Nie sądzimy, że sprawca jest teraz wśród ofiar” –powiedział Burne. „To nie jest morderstwo-samobójstwo”.

Jednocześnie Burne uspokajał mieszkańców okolicy, że ze względu na ramy czasowe nie ma zagrożenia dla bezpieczeństwa publicznego. Do zabójstwa doszło prawdopodobnie między godz. 9 pm w sobotę a 5 am w niedzielę. „Dochodzenie jest wciąż na wczesnym etapie” – dodał Burne.

Zamordowana rodzina mieszkała pod tym adresem zaledwie kilka miesięcy. Położona w powiecie Will miejscowość Romeoville, znajduje się około 30 mil na południowy zachód od Chicago

Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje w tej sprawie, proszony jest o kontakt z Departamentem Policji w Romeoville pod numerem (815) 886-7219.

Joanna Trzos
[email protected]

REKLAMA

2094040417 views

REKLAMA

REKLAMA

2094040701 views

REKLAMA

2095837150 views

REKLAMA

2094040951 views

REKLAMA

2094041089 views

REKLAMA

2094041230 views