REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Chicago Restauracje przy plażach otwarte, plaże nadal zamknięte

Restauracje przy plażach otwarte, plaże nadal zamknięte

-

Lokale gastronomiczne nad brzegiem jeziora Michigan w Chicago mogą wznowić działalność przy zachowaniu restrykcji związanych z pandemią, mimo iż chicagowskie plaże pozostają zamknięte.

Restauracje i punkty sprzedające jedzenie na chicagowskich plażach i wzdłuż wybrzeża jeziora Michigan mogą być otwarte do końca lata, pod warunkiem, że zastosują się do tych samych restrykcji, które obowiązują inne chicagowskie restauracje – ogłosiły w środę władze miejskie.

REKLAMA

Do tej pory lokale gastronomiczne położone na wschód od Lake Shore Drive były zamknięte w ramach rozporządzenia o zamknięciu nadbrzeża w związku z pandemią koronawirusa.

Restauracje, które mają tarasy, mogą obsługiwać klientów przy stolikach, pozostałe punkty mogą wydawać jedzenie, lecz klienci muszą się dalej przemieszczać, a także nie wchodzić na plaże.

Ponieważ wraz z plażami zamknięte są również parkingi nad jeziorem, niektóre lokale gastronomiczne są trudno dostępne.

Nie wszystkie nadbrzeżne restauracje potwierdziły natychmiastowe otwarcie. Od piątku mają być otwarte m.in. The Dock i Caffe Oliva na plaży przy Montrose oraz Castaways i Shore Club na plaży przy North Avenue.

(jm)

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications.    Ok No thanks