REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Chicago Rasistowskie graffiti w parku w Naperville

Rasistowskie graffiti w parku w Naperville

-

Policja z Naperville poszukuje wandali odpowiedzialnych za wymalowanie rasistowskiego graffiti i symboli gangu w parku w rejonie szkoły. Za informacje prowadzące do aresztowania wyznaczono nagrodę w wysokości tysiąca dolarów.

Rasistowskie i gangsterskie graffiti pojawiło się w miniony, świąteczny weekend Memorial Day w spokojnym i zamożnym Naperville na zachodnich przedmieściach.

REKLAMA

Hasła związane z supremacją rasy białej i symbole gangu pojawiły się w nocy z niedzieli na poniedziałek w Cantore Park przy 2507 Warm Springs Ln. na ścianie odgradzającej park od szkoły podstawowej oraz na schowkach znajdujących się na boisku baseballowym.

Naperville, położone około 35 mil na zachód od Chicago, liczy około 147 tys. mieszkańców. Miejscowość uważana jest za przykładne amerykańskie przedmieście i nieprzerwanie zajmuje wysokie miejsca w rankingach najbardziej bezpiecznych i przyjaznych rodzinie miast.

Organizacja Crime Stoppers wyznaczyła nagrodę do tysiąca dolarów za pomoc w ujęciu sprawców. Osoby posiadające informacje w sprawie proszone są o kontakt pod numer 630-420-6006.

(jm)

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications.    Ok No thanks