REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Chicago Rahm Emanuel autorem książki

Rahm Emanuel autorem książki

-

Wydawca Alfred A. Knopf poinformował, że burmistrz Rahm Emanuel będzie autorem książki. Knopf zgodził się wydać książkę burmistrza Chicago, który nie ubiega się o reelekcję na sprawowany urząd, dzięki czemu ma więcej czasu na pisanie.

Książka autorstwa Rahma Emauela nosząca tytuł: “The Nation City: Why Mayors Run the World” (Naród miasto: dlaczego burmistrzowie rządzą światem) będzie opowiadała o tym, dlaczego wielkie miasta – a nie rząd federalny – są w dobie współczesnej motorem postępu i pozytywnych przemian.

REKLAMA

Jak stwierdził Emanuel, miasta ,,stały się miejscami, w których funkcjonalność zastąpiła dysfunkcjonalność” poprzez podejmowanie takich kwestii jak zmiany klimatyczne, imigracja, infrastruktura i edukacja. Niedawno Emanuel zrezygnował z ubiegania się o reelekcję na sprawowany urząd, dzięki czemu ma więcej czasu na pisanie o swoich doświadczeniach i przemyśleniach w roli burmistrza.

Przypomnijmy, że Emanuel zanim został burmistrzem, był kongresmanem, a wcześniej doradcą prezydenta Billa Clintona i szefem personelu prezydenta Baracka Obamy. Po wydaniu książki, do swojego curriculum vitae będzie mógł dodać, że jest autorem.

Książka pt. “The Nation City: Why Mayors Run the World” ma się ukazać w sprzedaży w 2020 roku.

(ao)

fot.TANNEN MAURY/EPA-EFE/REX/Shutterstock

2 KOMENTARZE

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications.    Ok No thanks