REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Chicago Rabusie schwytani po policyjnym pościgu

Rabusie schwytani po policyjnym pościgu

-

ft.123RF Stock Photos
ft.123RF Stock Photos

Ponadgodzinny pościg policyjny doprowadził 30 grudnia do schwytania dwóch podejrzanych o dokonanie rabunków z bronią ręku w północnej dzielnicy.

REKLAMA

Oficerowie śledczy podejrzewają, że obaj mężczyźni brali udział w przynajmniej ośmiu napadach, które miały miejsce we wtorek i środę.

Intensywne poszukiwania sprawców trwały od początku tygodnia. W środę około północy policyjny patrol dostrzegł biały Jeep Grand Cherokee na autostradzie Kennedy Expressway w pobliżu Ohio Street. Podejrzewając, że w Jeepie znajdują się rabusie, policjanci ruszyli w pościg.

Po godzinnym pościgu ulicami miasta podejrzani porzucili samochód w okolicy 49th Street i Prairie Avenue. Pieszo rzucili się do ucieczki, lecz szybko zostali schwytani.

Policja potwierdza, że w SUV zostały znalezione dwie sztuki broni. Drugi samochód, którym poruszali się rabusie został znaleziony we wtorek w okolicy 4900 South Lake Park Avenue.

Od 22 do 23 grudnia w północnej dzielnicy miało miejsce 8 rabunków. We wszystkich przypadkach rabusie podjeżdżali samochodem w pobliże ofiary i grożąc użyciem broni żądali oddania portfela i biżuterii. Ostatni napad miał miejsce w okolicy 3600 West Berteau Avenue. (ak)

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications    Ok No thanks