REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaChicagoPyton w lesie na przedmieściach

Pyton w lesie na przedmieściach

-

Wąż pochodzący z Afryki leżał pod samochodem kobiety w lesie na zachodnich przedmieściach. Prawdopodobnie został tam celowo porzucony przez właściciela.

Do zdarzenia doszło w środę 20 października w rezerwacie leśnym w Wheaton na zachodnich przedmieściach Chicago. Kobieta zadzwoniła na policję i oznajmiła, że pod jej samochodem zaparkowanym w Herrick Lake Forest Preserve leży duży zwinięty wąż.

REKLAMA

Węża, którym okazał się pyton królewski, usunął spod auta funkcjonariusz powiatowej służby leśnej powiatu DuPage (Forest Preserve District of DuPage County). Jego zdaniem, to nie pierwszy raz, kiedy w lesie znaleziono węża.

Służby ochrony przyrody przypominają mieszkańcom, że porzucanie zwierząt w lesie jest nielegalne i dodatkowo wyrządza szkodę zarówno porzucanym zwierzętom, jak i innym, które są rodzime dla danego terenu.

Forest Preserve District of DuPage County zarządza około 60 rezerwatami leśnymi na przestrzeni 26 tys. akrów (105 km kw.)

(jm)

1 KOMENTARZ

  1. Szanowna redakcjo DZ,
    Zacznijcie wreszcie redagować gazetę jak należy i piszcie, że Ameryka zmienia się w komunistyczny i totalitarny kołchoz. Takim stanom jak CA, NY i w dużym IL już nie wiele do tego “zaszczytnego” tytułu brakuje. Czy nie zależy Wam na dobru Ameryki i godnym życiu w wolnym kraju milionów Amerykanów polskiego pochodzenia? A co można powiedzieć o tysiącach Polaków mieszkających i pracujących w USA którzy słabo znają j.angielski? Dla nich podstawowym źródłem informacji są polskojęzyczne media, które nie informują w sposób rzetelny i prawdziwy o aktualnej sytuacji w Ameryce. Pierwszy raz w historii Ameryką rządzą prezydent i partia o których można wprost powiedzieć, że są antyamerykańscy. Jakie są dowody? Zlikwidowano niezależność energetyczną Ameryki, otwarto południową granicę dla nielimitowanej nielegalnej imigracji, płaci się ludziom za siedzenie w domu i zniechęca do pracy, robi się wszystko aby drukować i wydawać w sposób nielimitowany pieniądze dla osiągnięcia celów politycznych i wygrania wyborów co powoduje inflację. Obecna administracja chce zmusić Amerykanów do popierania i finansowania nielimitowanej niczym aborcji, a amerykański episkopat (poza nielicznymi wyjątkami) milczy. Aborcja przez całe 9 miesięcy jest dopuszczalna tylko w 7 krajach na świecie (m.in. Chiny, Korea Płn. ale także Kanada i Holandia). Jak bardzo trzeba być pozbawionym jakichkolwiek uczuć, aby propagować i popierać taki nieludzki proceder. Przy okazji epidemii Covid wiele mówiło się na temat postępowania zgodnie “science”. Robił to zwłaszcza obecny prezydent, który zapewne nie bardzo wie co to jest “science”. Czy “science” mówi, że dziecko w łonie matki to bezkształtna masa (zwłaszcza po 12 tyg.), którą można brutalnie wydobyć z łona, zniekształcić i rozszarpać i wyrzucić do kubła czy też jest to już żyjący odzielny organizm? Takich poglądów na aborcję jakie mają współczesne i “postępowe” elity nie powstydziliby się oprawcy nazistowscy w obozach koncentracyjnych i komunistyczni w gułagach. Naziści działali zgodnie ze swoim prawem, które mówiło, że Żydzi i narody w Europie Wschodniej to nie są ludzie i można je poddać eksterminacji dla osiągnięcia nowych przestrzeni życiowych dla rasy “panów”. Współczesne i “postępowe” elity także twierdzą, że dziecko staje się dzieckiem dopiero po urodzeniu i do tego momentu jego los zależy od kaprysu matki i Planned Parenthood. Od niechcianej ciąży można się zabezpieczyć na wiele sposobów i nie trzeba wykorzystywać do tego aborcji, której propagowanie jest przejawem, że współczesne społeczeństwa stają się barbarzyńskie i nie zmienią tego “elity” twierdzące, że jest to przejaw postępu.

REKLAMA

2116386102 views

REKLAMA

REKLAMA

2116386314 views

REKLAMA

REKLAMA

2118182690 views

REKLAMA

2116386432 views

REKLAMA

2116386519 views

REKLAMA

2116386613 views