REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaChicagoPrzyjdź do parku, wygraj nagrodę

Przyjdź do parku, wygraj nagrodę

-

Chcesz pojeździć na łyżwach z zawodnikiem Blackhawks? Spotkać za kulisami Taylor Swift? A może otrzymać zarezerwowane miejsce dla całej rodziny na Air and Water Show? Za mało? Wobec tego może spotkanie sam na sam z zawodnikiem NBA All Stars?

Grant Park fot. Poco a poco/Wikimedia
Grant Park fot. Poco a poco/Wikimedia

To jedne z wielu nagród, które mogą wygrać bywalcy chicagowskich parków. Program pod nazwą Park Points został pomyślany jako zachęta dla mieszkańców miasta, a szczególnie nastolatków, do częstszego odwiedzania skwerów.

REKLAMA

Aby wziąć udział w programie, trzeba zarejestrować się na stronie www.parkpoints.com, za co od razu zdobywa się 100 punktów. Dodatkowe 75 można uzyskać za połączenie z programem swojego konta w mediach społecznościowych.

Potem już nie ma ograniczeń. W miarę angażowania się uczestnika w atrakcje parkowe rośnie liczba jego punktów. Dostaje się je, na przykład, za pójście na pokaz filmowy w ramach cyklu Movies in the Parks i wprowadzenie na swoje konto tylko tam dostępnego kodu, za zarejestrowanie siebie lub dziecka w którymś z edukacyjnych i rozrywkowych programów parkowych, a nawet za użycie Instagramu do wysłania fotografii z parku.

Po zgromadzeniu określonej liczby punktów można wziąć udział w licytacji nagród, prowadzonej w stylu eBay.

Bodźcem do powołania do życia programu aktywizującego młodzież do ich odwiedzania były statystyki wykazujące, że miejsca te przyciągają dzieci tylko do 13 lat. W celu uatrakcyjnienia oferty dla starszej młodzieży, wykorzystano technologię i media społecznościowe.

Emma Tranter, dyrektor wykonawczy organizacji Friends of the Parks, jest pewna, że proponowane nagrody będą wystarczającą zachętą do odwiedzania parków we wszystkich dzielnicach przez okrągły rok. Bo któż by nie chciał własnoręcznie włączyć Fontanny Buckingham, odbyć bezpłatnego rejsu statkiem, czy otrzymać bezpłatnej lekcji żeglarstwa lub golfa?

(kc)

REKLAMA

2094035381 views

REKLAMA

REKLAMA

2094035665 views

REKLAMA

2095832114 views

REKLAMA

2094035915 views

REKLAMA

2094036053 views

REKLAMA

2094036194 views