REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Chicago Prostytucja i handel ludźmi w hotelach w Schaumburgu

Prostytucja i handel ludźmi w hotelach w Schaumburgu

-

Przypadki prostytucji i handlu ludźmi w hotelach w Schaumburgu ujawniła przeprowadzona w zeszłym tygodniu tajna akcja policyjna, która doprowadziła do zatrzymania trzech osób.

W operacjach wymierzonych w prostytucję udział wzięła specjalna policyjna jednostka taktyczna oraz FBI. Aresztowano trzy osoby, jedna osoba została skierowana do służb zajmujących się ofiarami handlu ludźmi – informuje policja.

REKLAMA

Jednodniowa akcja przeprowadzona 2 lutego zorganizowana została na podstawie źródeł internetowych i koordynowana była z kierownictwem okolicznych hoteli w Schaumburgu.

Dwóm kobietom postawiono zarzut prostytucji. 21-letnia Lanesha Todorovich oraz 27-letnia Laquesta Rice wyszły z aresztu za kaucją. Według policji trzecia osoba była ofiarą handlu ludźmi i nie postawiono jej zarzutów.

4 lutego aresztowano również 28-letniego mieszkańca Mt Prospect, Phillipa Puccio, któremu postawiono zarzut przetrzymywania w niewoli oraz posiadania substancji niedozwolonej. Kaucja za jego wyjście z aresztu wynosi pół miliona dolarów. We wtorek 7 lutego Puccio ma stanąć przed sądem.

(jm)

Od lewej: aresztowani Laquesta Rice, Phillip Puccio i Lanesha Todorovich fot.Schaumburg police

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications.    Ok No thanks