REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Chicago Próba uprowadzenia dzieci w Logan Square

Próba uprowadzenia dzieci w Logan Square

-

Policja poszukiwała w piątek mężczyzny, który zaczepiał dwoje nastolatków i próbował zwabić je do swojego samochodu w czwartek na północnym zachodzie Chicago.

Do zdarzenia doszło w czwartek 18 czerwca po południu. Według policji, około 3.50 pm 13-letni chłopiec i dziewczynka wyszli ze sklepu w rejonie 2400 W. Moffat Street w chicagowskiej dzielnicy Logan Square, gdy zaczepił ich mężczyzna oferujący podwiezienie do domu.

REKLAMA

Dzieci odmówiły, lecz mężczyzna podążał za nimi jeszcze przez dwie ulice aż do domu. Tam próbował zaoferować im deskorolkę. Odjechał, gdy z pobliskiego domu wyszedł sąsiad.

W związku ze zdarzeniem poszukiwany jest około 30-letni mężczyzna o wzroście 5 stóp 8 cali (172 cm) i wadze około 230 funtów (104 kg). Mężczyzna miał krótką brodę, wąsy i długie włosy spięte w kucyk. Miał na sobie biały t-shirt i jasnobrązową rozpiętą koszulę.

Według policji, mężczyzna poruszał się złotą toyotą camry o tablicach rejestracyjnych AT74273. Osoby posiadające informacje na temat mężczyzny proszone są o kontakt z detektywami pod numerem tel. 312-746-6554.

(jm)

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications.    Ok No thanks