REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Chicago Pracownicy farmy mlecznej oskarżeni o znęcanie się nad zwierzętami

Pracownicy farmy mlecznej oskarżeni o znęcanie się nad zwierzętami

-

Trzy osoby zostały oskarżone o okrucieństwo wobec zwierząt po nagraniu opublikowanym w internecie, na którym pracownicy farmy mlecznej i gospodarstwa agroturystycznego w Indianie kopią, biją i znęcają się nad młodymi cielakami.

Szeryf powiatu Newton w Indianie ujawnił nazwiska trzech byłych pracowników farmy Fair Oak Farms oskarżonych o znęcanie się nad cielakami. Są to 31-letni Santiago Ruvalcaba Contreros, 36-letni Edgar Gardozo Vazquez i 38-letni Miguel Angel Navarro Serrano. We wtorek trzech oskarżonych było poszukiwanych przez policję.

REKLAMA

W zeszłym tygodniu organizacja Animal Recovery Mission opublikowała w internecie film, na którym młode cielaki są bite metalowymi prętami, kopane, ciągnięte za uszy, karmione na siłę. Te, które nie wytrzymały tortur, zwożone są na górę martwych zwierząt.

Fair Oak Farms w partnerstwie z firmą Coca-Cola jest producentem popularnego mleka Fairlife. Wiele sklepów, m.in. Jewel-Osco, Tony’s Fresh Market i Pete’s Fresh Market już wycofało produkt z półek.

Leżąca 80 mil na południowy wschód od Chicago farma mleczna Fair Oaks jest domem dla 35 tys. krów mlecznych i przyciąga około pół miliona turystów rocznie. Uważana jest za mleczny Disneyland i jest popularnym miejscem przeznaczenia dla szkolnych wycieczek, w tym również z Chicago. Gospodarstwo reklamuje zwiedzanie i atrakcje inspirowane „dniem z życia mlecznej krowy”. (jm)

Na zdjęciu: Kadr z filmu nakręconego w Fair Oak Farms przez Animal Recovery Mission fot.YouTube/screenshot

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Obraźliwe słowo

Po linie na randkę

Śmierć przyszła nocą

REKLAMA

Enable Notifications    Ok No thanks