REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaChicagoPozew sądowy: kamerami na butach filmował pod spódnicami pracownic (PODCAST) 🎧 POSŁUCHAJ

Pozew sądowy: kamerami na butach filmował pod spódnicami pracownic (PODCAST) 🎧 POSŁUCHAJ

-

Właściciel sieci restauracji na przedmieściach Chicago został oskarżony w procesie cywilnym o zaglądanie pod spódnice swoim pracownicom i filmowanie przy pomocy kamer przypiętych do butów. Wśród podglądanych i filmowanych były nieletnie. 58-letni Michael Papandrea jest na wolności za kaucją w sprawie karnej z tymi samymi zarzutami.

Z Katarzyną Korzą rozmawia Joanna Trzos. Podcast „Dziennika Związkowego”powstaje we współpracy z radiem WPNA 103.1 FM

REKLAMA

Kancelaria prawnicza reprezentująca powódki w sprawie cywilnej twierdzi, że odkryła ponad 24 tys. zdjęć i filmów, zrobionych prawdopodobnie w ciągu 10 lat działalności domniemanego sprawcy, Michaela Papandrea, właściciela sieci restauracji Parmesan’s Wood Stone w powiecie Will.

W 375-stronicowej skardze złożonej w sądzie w czwartek 18 lutego czytamy, że osiem młodych kobiet, wśród nich 14 i 16-latka, zatrudnionych w  Pizza Parmesan’s Wood Stone Pizza, zostało poproszonych o noszenie spódnic do pracy. Skarga zarzuca pozwanemu zainstalowanie maleńkich kamer w butach i podchodzenie do młodych pracownic, stwarzanie okazji do  zaglądania kamerą pod spódnice i robienia zdjęć oraz nagrań z bliskiej odległości. Pracownice nie były świadome, że są podglądane, fotografowane i filmowane przez swojego szefa, 58-letniego Michaela Papandrea z Frankfort – stwierdza pozew.

Prawniczka kancelarii David A. Axelrod & Associates Lindsay Proskey uważa, że osiem ofiar może być tylko wierzchołkiem góry lodowej, ponieważ filmy, które kancelaria oglądała, sięgają przynajmniej 10 lat wstecz. Kancelaria wzywa wszystkie kobiety, które były zatrudnione w restauracjach Papandrea do kontaktu z policją, jeśli uważają, że mogły być ofiarami.

Michael Papandrea jest obecnie zwolniony za kaucją, jego postępowanie karne toczy się w sądzie okręgowym powiatu Will. W sprawie karnej Papandrea stoi w obliczu siedemnastu zarzutów wykroczeń i przestępstw za nagrywanie młodych pracownic w swoich restauracjach.

(kk)

REKLAMA

2109695811 views

REKLAMA

REKLAMA

2109696043 views

REKLAMA

REKLAMA

2111492434 views

REKLAMA

2109696184 views

REKLAMA

2109696283 views

REKLAMA

2109696391 views