REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Chicago Poszukiwani do filmu: statyści i pojazdy

Poszukiwani do filmu: statyści i pojazdy

-

Jeżeli w wakacje masz trochę więcej czasu, a drzemią w tobie ambicje filmowe, rozważ zgłoszenie się jako statysta do niezależnego filmu kręconego właśnie w okolicach Chicago. Zdjęcia w Evanston potrwają do końca lipca.

Autorem scenariusza i reżyserem filmu „The Pages” jest Joe Chapelle, znany z popularnej serii NBC „Chicago Fire”, jak również „CSI: Miami”.

REKLAMA

Według producentów, polityczny thriller „The Pages” to kobieca historia obsesji, zdrady i żalu. Władze Evanston poinformowały, że produkcja przyniesie miasteczku dochód w wysokości 300 tys. dol.

Filmowcy zapraszają statystów w każdym wieku na plan filmowy w Evanston w okolicy Northwestern University. Potrzebna jest również różnorodność pojazdów.

Zgłoszeń można dokonywać pod adresem e-mailowym extras@corradomooncoin.com. Właściciele furgonetek lub ciężarówek, które mogłyby być użyte w filmie, mogą zgłaszać pod adresem vehicles@corradomooncoin.com. Należy dołączyć zdjęcie pojazdu.

Statyści potrzebni będą w następujących terminach: do 30 czerwca, od 5 do 14 lipca, od 17 do 21 lipca, od 24 do 28 lipca, 31 lipca oraz od 1 do 4 sierpnia.

(jm)

fot.Mediamodifier/pixabay.com

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications.    Ok No thanks