REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Chicago Pomoc przy spisie pilnie potrzebna

Pomoc przy spisie pilnie potrzebna

-

Powiat Cook przeznaczył milion dolarów na przeprowadzenie spisu ludności (U.S. Census) w etnicznych społecznościach, gdzie skala odpowiedzi na pytania ankieterów jest zazwyczaj najniższa. Powiat poszukuje grup ankieterów i płaci 25 tys. dol. dla każdej z nich.

Krajowy spis ludności Census zostanie przeprowadzony w przyszłym roku. Po przeanalizowaniu danych z poprzednich spisów okazało się, że najtrudniej policzyć jest populacje etniczne i imigranckie. W związku z tym U.S. Census Bureau poszukuje ankieterów należących do tych grup w nadziei, że łatwiej trafią do respondentów i przekonają ich do wzięcia udziału w spisie.

REKLAMA

Władze powiatu Cook przeznaczyły milion dolarów na utworzenie grup ankieterów przeprowadzających przyszłoroczny spis (U.S. Census) w etnicznych i imigranckich dzielnicach Chicago. Każda grupa za pomoc przy spisie otrzyma wynagrodzenie w wysokości 25 tys. dol. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa w październiku. Więcej informacji na ten temat znaleźć można na stronie internetowej cookcountyil.gov/census.

(gd)

fot.U.S. Census Bureau/Facebook

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications.    Ok No thanks