REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaChicagoPolka z Mount Prospect ofiarą oszustwa na 9 tys. dolarów

Polka z Mount Prospect ofiarą oszustwa na 9 tys. dolarów

-

fot.NikolayF/pixabay.com
fot.NikolayF/pixabay.com

Mieszkanka podchicagowskiego Mount Prospect padła ofiarą oszustwa. Telefonująca do niej kobieta, także Polka, poinformowała o aresztowaniu jej córki. Rzekoma kaucja sięgała 77 tysięcy dolarów.

Przerażona kobieta, która usłyszała przez telefon, że jej córka niemal nie zabiła kogoś w wypadku samochodowym i jest za to aresztowana, może wyjść na wolność po wpłaceniu 77 tys. dolarów. Mieszkanka Mount Prospect nie miała takiej kwoty, ale zaoferowała 5 tysięcy w gotówce i kolejne 4 tys. w biżuterii.

REKLAMA

Rozmówczyni poinformowała, że adwokat córki przyjedzie odebrać pieniądze i kosztowności. Jak informuje “Daily Herald” Polka spotkała się z mężczyzną udającym adwokata w lobby budynku, w którym mieszka. Otrzymała pokwitowanie za przekazaną kwotę.

Otrzeźwienie przyszło za późno. (tz)

4 KOMENTARZE

  1. Ten news przekaze do Polski.Jakim skonczonym kretynem trzeba byc ,zeby w USA dac sie zrobic metoda na policjanta a wlasciwie policjantke i to w dodatku dzwoniaca w jezyku polskim.Ja rozumiem ,ze to Chicago i duzo jest Polakow ale ludzie myslcie troche !!!!!

    • Nie oceniaj ludzi i nie nazywaj kretynami bo nie wiesz kim sa i przez co musza przechodzic. Moja mama 2 miesiace temu zostala oszukana na 20 tysiecy. Ktos zadzwonil do niej po polsku podajac sie za corke I powiedzial ze potrzebuje te pieniadze na zaplacenie zaleglosci inaczej corka straci dom. Mama wiedzac ze take sytuacja moglaby miec miejsce bo corka chorowala na raka a oprocz tego miala inne problemy wiec mama byla pewno ze rozmawia z corka uwierzyla i przekazala pieniadze osobie ktora po nie przyjechala. Nie wyzywaj wiec nikogo od kretynow bo twoja rodzine tez moglo to spotkac. Moja mama zawsze byla rozsadna. Tym razem nie moze wytlumaczyc co ja tak zaslepilo. Mysle ze Polacy powinni sie wstydzic ze tak oszukuja.

REKLAMA

2103213981 views

REKLAMA

2103214214 views

REKLAMA

2105010606 views

REKLAMA

2103214357 views

REKLAMA

2103214457 views

REKLAMA

2103214566 views