REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaArchiwumAlfreda Giedrojć oskarżona o zabójstwo wnuczki

Alfreda Giedrojć oskarżona o zabójstwo wnuczki

-

Alfreda Giedrojć z Oak Lawn jest oskarżona o brutalne morderstwo 6-miesięcznej wnuczki.

Alfreda Giedrojć for. Cook County Sheriff Dept.
Alfreda Giedrojć for. Cook County Sheriff Dept.

Do zbrodni doszło w miniony weekend w domu sześćdziesięciokilkuletniej kobiety i jej męża w okolicy 6600 West 91st Street w Oak Lawn. Dziewczynka została przywieziona przez ojca do domu dziadków w niedzielę rano.

REKLAMA

Przedstawiciele prokuratury powiatu Cook podają wstrząsające szczegóły tragedii: babcia zadała niemowlęciu cios młotem kowalskim, chwilę po tym, jak ojciec i dziadek wyszli z domu. Następnie poderżnęła wnuczce gardło, gdy okazało się, że dziecko jeszcze żyje.

Alfreda Giedrojć jest oskarżona o morderstwo z premedytacją. Śledczy twierdzą, że przygotowała wcześniej narzędzie zbrodni. Ukryła młot kowalski w szafie ściennej już w sobotę wieczorem i czekała na odpowiedni moment, by zaatakować.

Policja przybyła do domu Polki przed godziną 11 po otrzymaniu meldunku o ciężko rannym dziecku. Zgon dziewczynki stwierdzono w szpitalu Advocate Christ Medical Center w Oak Lawn na kilka minut przed godziną 14.

Alfreda Giedrojć wysłuchała formalnych zarzutów postawionych jej w poniedziałek za pośrednictwem przysięgłego tłumacza. Kobieta pozostanie za kratkami do rozprawy. Oskarżona nie może odpowiadać z wolnej stopy, ponieważ sędzia Kerry Kennedy z sądu okręgowego powiatu Cook odmówił kaucji. Sześciomiesięczna dziewczynka na stałe mieszkała z rodzicami w Bolingbrook – informuje biuro szeryfa powiatu Cook. Grupa zadaniowa do walki z przestępczością, South Suburban Major Crimes Task Force, zidentyfikowała ofiarę jako Vivian Summers.

Sąsiadka Alfredy Giedrojć, Caren Hennessy, jest wstrząśnięta zbrodnią. W rozmowie z mediami mówi, że uważała Alfredę Giedrojć i jej męża za miłych i bardzo przyjaznych ludzi.

Władze miasteczka Oak Lawn przekazały wyrazy współczucia rodzicom i dziadkowi nieżyjącej dziewczynki.

(ao)

REKLAMA

2107725852 views

REKLAMA

REKLAMA

2107726084 views

REKLAMA

2109522475 views

REKLAMA

2107726225 views

REKLAMA

2107726324 views

REKLAMA

2107726432 views