REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaChicagoPolka oskarżona o spowodowanie śmierci dwumiesięcznej córki

Polka oskarżona o spowodowanie śmierci dwumiesięcznej córki

-

30-letnia Dorota Duda oskarżona została o nieumyślne spowodowanie śmierci swej 2-miesięcznej córeczki. Julia Duda utonęła, po tym jak matka pozostawiła dziecko samo w wanience. Polka przebywa w areszcie. Za jej wyjście na wolność sąd hrabstwa Cook wyznaczył kaucję w wysokości 200 tys. dolarów.

fot. Chicago Police/ Dorota Duda oskarżona zostałą o nieumyślne spowodowanie śmierci dziecka

REKLAMA

Do tragicznego zdarzenia doszło w środę 5 września w domu Dudów, w okolicy 2800 North Nagle Ave., w północno-zachodniej części Chicago. Około 10.00 30-letnia matka wezwała pogotowie do nieprzytomnego dziecka. 2 i pół miesięczna Julia Duda przewieziona została do szpitala Our Lady of the Resurrection Medical Center, gdzie o 10.39 stwierdzono jej zgon. Matka dziecka przyznała, że zostawiła córkę bez opieki podczas kąpieli w dziecięcej wanience, kiedy poszła zrobić sobie kawę.

Dorota Duda została aresztowana jeszcze tego samego dnia. W sobotę usłyszała zarzut nieumyślnego spowodowania śmierci córki. Za jej wyjście na wolność sąd wyznaczył kaucję w wysokości 200 tys. dol.

Mąż kobiety przyznał, że cierpiała ona na depresję, ale nigdy celowo nie zrobiłaby dziecku krzywdy. Starsze dziecko Dudów trafiło tymczasowo pod opiekę krewnych.

Policja ani opieka społeczna nie miały wcześniej styczności z rodziną.

mp

 

 

3 KOMENTARZE

  1. Niemądra ta Dorota. Sama wybrała. Kawa ważniejsza od dzieciaka w kąpieli. Podobnie jak inne wybory w Polandzie. oto przykład kompetencji tych urzędników których 5 lat temu ludziska wybrali. Np: pani Jula Pitera twierdzi, że obywatele sami ponoszą ryzyko i państwo za nich nie odpowiada [np: w oddaniu swoich pieniędzy na piramidę Amber Gold] to jak, pytają, uzasadnić fakt, że składki na ZUS są przymusowe?
    Na krótko przed opinią pani Pitery dwaj panowie ekonoznawcy: L.Balcerowicz i J.V. Rostowski dyskutowali na temat OFE. Rostowski zaprzeczył Balcerowiczowi, że w OFE są pieniadze obywateli. Powiedział, że to pieniądze państwowe, a obywatele mogą z nich korzystać dopiero po spełnieniu warunku, tzn. gdy dożyją wieku, w którym rząd pozwoli im trochę z tych pieniędzy w ratach miesięcznych pobrać.
    Jak to wiec jest, pani J.Pitero: czy obywatel sam ponosi odpowiedzialnośc za swoją przyszłość, czy też państwo go wyręcza, ubezpieczając przymusowo i nie bacząc na to, że juz dawno jest dorosły?
    A moze chodzi o zaplecze finansowe dla kasty władzy? Widać jak władza wzoruje się na gangsterach zbierających haracze za rzekomą ochronę!

REKLAMA

2122570689 views

REKLAMA

REKLAMA

2122570706 views

REKLAMA

REKLAMA

2124367026 views

REKLAMA

2122570716 views

REKLAMA

2122570722 views

REKLAMA

2122570726 views