REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Chicago Policjant zastrzelił samobójcę, który groził innym

Policjant zastrzelił samobójcę, który groził innym

-

Funkcjonariusz policji z North Aurora śmiertelnie postrzelił uzbrojonego mężczyznę, który groził, że popełni samobójstwo, ale najpierw zabije inną osobę.

Uzbrojony 54-letni mężczyzna krążył samochodem w okolicy zachodnich przedmieść około godz. 11:30 pm w środę grożąc, że użyje broni. Pomimo prób policji podejmowanych w celu jego zatrzymania, udało mu się dojechać do domu, w którym mieszkał. Wysiadając z auta mężczyzna przystawił sobie broń do głowy i próbował sforsować wejście do domu przez garaż. W środku znajdowały się osoby, prawdopodobnie członkowie jego rodziny, których zdrowie i życie znalazło się w niebezpieczeństwie.

REKLAMA

Policja nakazała mężczyźnie zatrzymanie się i oddanie broni oraz zabroniła zbliżania się do budynku. Kiedy mężczyzna zignorował komendy, funkcjonariusze oddali w jego kierunku strzały.

Ranny mężczyzna, mimo prób funkcjonariuszy utrzymania go przy życiu do przyjazdu ambulansu, zmarł po przewiezieniu do szpitala tuż po północy w czwartek rano.

Oficer, który postrzelił uzbrojonego mężczyznę, pracuje w departamencie policji w North Aurora od 13 lat. Na czas prowadzenia śledztwa został wysłany na płatny urlop administracyjny.
(ar)

fot.123RF

1 KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

śp. Andrzej Pityński

śp. Andrzej Pityński

śp. Andrzej Pityński

śp. Andrzej Pityński

śp. Michael Schneider

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications.    Ok No thanks