REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Chicago Policjanci uratowali 17-letnią samobójczynię

Policjanci uratowali 17-letnią samobójczynię

-

Policjanci z podmiejskiego Waukegan w ostatniej chwili uratowali 17-letnią dziewczynę, która zamierzała popełnić samobójstwo rzucając się pod nadjeżdżający pociąg.

W poniedziałek nad ranem, ok. godz. 1.40 a.m. policjanci z Waukegan otrzymali dramatyczne zgłoszenie. Dzwoniąca pod numer alarmowy 911 nastolatka twierdziła, że jej 17-letnia siostra wyszła właśnie z domu z zamiarem rzucenia się pod pociąg. Funkcjonariusze natychmiast powiadomili służby kolejowe i maszynistów znajdujących się w okolicy pociągów oraz zdołali zlokalizować telefon komórkowy desperatki.

REKLAMA

Na opublikowanym w poniedziałek nagraniu wideo, pochodzącym z policyjnej kamery, widać, jak radiowóz podjeżdża w okolice przejazdu kolejowego w momencie, kiedy zamykają się szlabany. Kilka sekund później pojawia się 17-latka, która szybkim krokiem idzie w stronę nadjeżdżającego pociągu. Dziewczyna nie zatrzymała się na wezwanie policjanta, który w ostatniej chwili chwycił ją i powstrzymał przed wejściem na tory.

Niedoszła samobójczyni została odwieziona do okolicznego szpitala, gdzie poddawana jest badaniom psychologicznym. Policja przypomina o istnieniu całodobowej pomocy dla osób o tendencjach samobójczych: National Suicide Prevention Lifeline (800) 273-8252. Aby uzyskać pomoc, można też wysłać SMS-a o treści „Home” pod numer 741741.
(gd)

fot.pxhere.com

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Obraźliwe słowo

Po linie na randkę

Śmierć przyszła nocą

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications    Ok No thanks