REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Chicago Policja ujawniła wideo z postrzelenia 5-latka (ZOBACZ WIDEO)

Policja ujawniła wideo z postrzelenia 5-latka (ZOBACZ WIDEO)

-

Chicagowska policja upubliczniła nagranie wideo z postrzelenia 5-latka. Do zdarzenia doszło we wtorek na południu Chicago. Dziecko zostało trafione kulą w głowę, gdy siedziało w mieszkaniu na kanapie i bawiło się iPadem. W środę stan chłopca był krytyczny.

Do zdarzenia doszło we wtorek, 17 listopada około 7.30 pm w dzielnicy Roseland na południu Chicago. Do mieszkania w budynku apartamentowym przez okno wleciała kula i trafiła w głowę 5-letnie dziecko, które siedziało na kanapie w salonie i bawiło się iPadem.

W nagraniu wideo widać srebrzysty SUV, który kilkakrotnie przejeżdża obok budynku, raz prawie zatrzymuje się przed domem i ponownie odjeżdża. W kolejnym ujęciu osoba w ciemnym ubraniu wychyla się przez okno pasażera i oddaje w stronę budynku kilka serii strzałów.

Jedna z kul przebiła okno do mieszkania i trafiła chłopca w głowę. Strzały usłyszała siostra dziecka, która zawiadomiła numer alarmowy 911.

Chłopca przewieziono do szpitala dziecięcego Comera, gdzie poddany został operacji trepanacji czaszki. W środę jego stan był krytyczny.

Według policji nie jest jasne, kto był celem ostrzału, gdyż w chwili zdarzenia nie było nikogo przed budynkiem.

Policja nie ujawniła źródła nagrania, lecz ma nadzieję, że pomoże ono w identyfikacji SUV i sprawców.

(jm)

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications    Ok No thanks