REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Chicago Policja: Purduski w sypialni domu w Naperville z ostrym narzędziem

Policja: Purduski w sypialni domu w Naperville z ostrym narzędziem

-

Chwile grozy przeżyła kobieta z Naperville, która w środku nocy zastała nad swoim łóżkiem mężczyznę z ostrym narzędziem. O włamanie został oskarżony 18-letni mieszkaniec tego przedmieścia, Peter Purduski.

Do zdarzenia doszło w niedzielę 28 czerwca nad ranem w domu w rejonie 300 Spring Avenue w Naperville na zachodnich przedmieściach. Według policji, około 3.15 nad ranem kobieta obudziła się i zastała u stóp swojego łóżka mężczyznę trzymającego ostre narzędzie.

REKLAMA

Napastnikiem okazał się nastolatek mieszkający niecałą milę dalej, 18-letni Peter Purduski. Zbiegł z miejsca zdarzenia, lecz wkrótce został ujęty przez policję.

Zdaniem funkcjonariuszy, nastolatkowi udało się wejść do domu, bo drzwi nie były zamknięte na klucz. Policja apeluje do mieszkańców, by zawsze zamykać na noc na klucz drzwi do swoich domów i samochodów.

Purduski jest absolwentem Naperville North High School, gdzie należał do drużyny futbolowej. W poniedziałek był przetrzymywany w więzieniu powiatu DuPage, a kaucja za jego wyjście z aresztu była wyznaczona na 150 tys. dolarów.

Osoby, które mają informacje mogące pomóc w śledztwie, proszone są o kontakt z policją z Naperville pod numerem tel. (630) 420-6666.

(jm)

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications.    Ok No thanks