REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Chicago Policja identyfikuje napastników, którzy ukradli auto z dziećmi w Portage Park

Policja identyfikuje napastników, którzy ukradli auto z dziećmi w Portage Park

-

Departament chicagowskiej policji upublicznił dane i zdjęcia napastników odpowiedzialnych za kradzież samochodu w Portage Park. W samochodzie znajdowało się dwoje dzieci.

Złodzieje aresztowani zostali w poniedziałek po tym, jak policja znalazła toyotę zaparkowaną w okolicy Laramie i Huron w dzielnicy Austin. Na przednim siedzeniu leżał pistolet. Aresztowani zostali: 18-letni Dimari Terry zamieszkały w okolicy 4900 W. Concord Place, 18-letni Tramaine Watson, zam. w rejonie 5800 W. Division Street oraz 16-latek, którego personalia i miejsce zamieszkania nie zostały ujawnione ze względu na wiek.

REKLAMA

Dimari Terry został zidentyfikowany jako kierowca skradzionego auta, dwoje pozostałych osób zidentyfikowano jako pasażerów skradzionego auta.

Napastnikom postawiono między innymi zarzut kradzieży samochodu, sprzedaży kradzionych dóbr, porwania i narażenia na niebezpieczeństwo osób małoletnich, posiadania broni pochodzącej z kradzieży, braku pozwolenia na broń. Pierwsze przesłuchania w sądzie odbyły się w środę.

Do zdarzenia doszło w piątek, 18 października na stacji benzynowej przy 5900 W Montrose Avenue. Około godz. 5:15 pm 39-kobieta wysiadła z szarej toyoty, by zatankować. W tym czasie do auta, wsiadł Terry i odjechał z dwojgiem dzieci w środku. Kobieta usiłowała wskoczyć na maskę i zatrzymać samochód, ale złodziej odjechał.

Kilka minut później w okolicy 4300 North McVicker porzucone zostały przestraszone i płaczące dzieci: 2-letni chłopiec i 5-letnia dziewczynka, którym nic się nie stało.

(ar, jm)

Na zdjęciu: Od lewej: Tramaine Watson i Dimari Terry fot.Chicago police

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications.    Ok No thanks