REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaChicagoPolak śmiertelnie potrącony w dzielnicy Belmont Cragin

Polak śmiertelnie potrącony w dzielnicy Belmont Cragin

-

42-letni Stanisław Galik poniósł śmierć, kiedy w prowadzony przez niego motocykl uderzyło we wtorek wieczorem SUV. W wyniku odniesionych obrażeń Polak mieszkający w Stone Park zmarł w szpitalu Loyola University Medical Center w Maywood.

Do wypadku doszło we wtorek około 20.40  w okolicy 6200 West Diversey Ave. w dzielnicy Belmont Cragin, w północno-zachodniej części Chicago.

REKLAMA

Według świadków w jadący prawidłowo motocykl uderzyło SUV marki Infiniti, wyjeżdżające z parkingu. Pod wpływem siły uderzenia mężczyzna został zrzucony z motocykla. Nieprzytomny Polak został przetransportowany do Loyola University Medical Center w Maywood, gdzie stwierdzono jego zgon. Stanisław Galik miał 42 lata. Mieszkał w miejscowości Stone Park, na zachodnich przedmieściach Chicago i był członkiem kluu motocyklowego Road Runners.

Sprawczyni wypadku, 28-letnia Maria Mora prowadziła samochód bez prawa jazdy. Kobieta ukarana została kilkoma mandatami. Na razie nie usłyszała jeszcze zarzutu spowodowania wypadku ze skutkiem śmiertelnym, ale najprawdopodobniej nastąpi to w najbliższych dniach

in

 

 

15 KOMENTARZE

  • Ty Mada_Faka wszędzie wpychasz swego brudnego ryja nawet w obliczu tragedi zachowujesz się jak kretyn, jestes obornikiem na tym portalu nie mającym szacunku dla innych a szczególnie wykazujesz jego brak dla Polaków.

  • podobnie jak jurus chcialbys elokwentnego, ulozonego pana zgrywac a nerwy ci siadaja i zwykly pastuch wychodzi. popatrz co napisales i zastanow sie nad szacunkiem nad zamrym o ktory tak zabiegasz…
   prostak…

  • tym smierdzielem czarusiem a teraz faka sraka nie ma sie co przejmowac glupie to a do nie dawna zebralo na belmoncie 🙂 i ktos sie zlitowal i dziada przygarnal by nie smrodzil na ulicy to teraz na tym portalu anonimowo obraza i mysli dziad ze ja nie wiem od kogo ten smrodek jedzie 🙂 acha on sie jeszcze onanizuje przy tym zboczek jeden 🙂

  • To nie brak prawa jazdy jest przyczyną wypadku tylko nieostrożnosć kierującej. Też się zgadzam z tym że powinno się cos zrobić z ludżmi lub dla ludzi, którzy nie mają możliwosci odnawiania lub uzyskania prawa jazdy.Ponieważ jestem emigrantem, jestem za legalizacją tych którzy tu chcą mieszkać i pracować. Natomiast wszystkich tych którzy wchodzą w konflikt z prawem odesłać tam gdzie mieszkali poprzednio.

REKLAMA

2128786727 views

REKLAMA

REKLAMA

2128786743 views

REKLAMA

REKLAMA

2130583063 views

REKLAMA

2128786753 views

REKLAMA

2128786757 views

REKLAMA

2128786761 views