REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Chicago Podkładał GPS-y na aucie byłej partnerki

Podkładał GPS-y na aucie byłej partnerki

-

Mieszkaniec Buffalo Grove został oskarżony o prześladowanie byłej partnerki po tym, jak zainstalował na jej samochodzie lokalizatory GPS i złamał sądowy zakaz zbliżania się do niej.

58-letni Leonid Mileykovsky został aresztowany 10 września w swoim domu w Buffalo Grove. Odpowie na zarzuty prześladowania w kategorii poważnych przestępstw (felony). Według policji z Palatine, od czerwca do września założył na pojeździe byłej partnerki liczne lokalizatory GPS.

REKLAMA

12 czerwca kobieta przypadkowo spotkała mężczyznę w Niles. Po tym spotkaniu znalazła na swoim samochodzie małe urządzenie służące do lokalizacji. Podczas konfrontacji mężczyzna przyznał, że założył na jej aucie dwa lokalizatory.

Po tym doświadczeniu kobieta postarała się o sądowy nakaz ochrony, zgodnie z którym były partner nie mógł się do niej zbliżać. Nie zatrzymało to jednak nękania. W sierpniu kobieta odkryła na swoim samochodzie kolejnych sześć lokalizatorów.

Śledczy odkryli łącznie siedem urządzeń GPS zarejestrowanych na nazwisko mężczyzny, a także aplikację na jego telefonie.

Mileykovsky ponownie stanie przed sądem 1 października.

(jm)

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications    Ok No thanks