REKLAMA

2115229378 views

REKLAMA

2115229376 views
0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaChicagoPiętrowe parkowanie w garażu w Chicago

Piętrowe parkowanie w garażu w Chicago

-

Lądowaniem na dachach dwóch samochodów zakończył się w czwartek manewr parkowania na jednym z garaży w śródmieściu Chicago. 74-letni mieszkaniec Chicago przebił ochronną barierkę i spadł wraz ze swym BMW na niższy poziom wielokondygnacyjnego garażu. 

fot. Chicago Fire Dept./ Strażacy zastali BMW zaparkowane na dachach Jaguara i Mercedesa

REKLAMA

Do zdarzenia doszło około godziny 11.15 na parkingu przy 20 E. Randolph St. Kierowca BMW, które strażacy zastali zaparkowane na dachach Mercedesa i Jaguara, został zidentyfikowany jako 74-letni Lawrence Bruozis z Chicago. Mężczyzna najprawdopodobniej gwałtownie wcisnął pedał gazu i przeleciał przez stalowe liny, oddzielające poszczególne poziomy parkingu.

Kierowcy nic się nie stało, ale mężcyzna był mocno roztrzęsiony.

74-latek zamierzał zwrócić wypożyczone BMW do znajdującej się na parkingu firmy Enterprise. Zniszczenie trzech drogich samochodów będzie go sporo kosztowało.

Kierowca otrzymał także mandat za „niedostosowanie prędkości do panujących warunków jazdy”.

in

 

11 KOMENTARZE

  • a mnie za czytanie twoich ? manko-stanko 🙁 zgodze sie z koziolkiem wszyscy jestesmy narazeni na wynurzenia z pola kapusty 🙂

   Siedzial na polu kapusty
   Pisal, choc leb jego pusty
   🙂
   Chcial zastapic redaktora
   Lecz go przesladuje zmora
   🙂
   A dzielny sekundant maniek
   Ciagle chwalil to pisanie
   🙂
   I podpuszczal z pola glaba
   Dawaj, dawaj to jest bomba
   🙂
   Jestes lepszy niz redaktor
   Twe pisanie tak jak traktor
   🙂
   Ciagnie i wzrusza ma dusze
   Moze sam sie tez pokusze
   🙂
   I wypoce cos na temat
   Ale ciagle mam dylemat
   🙂
   Co napisze to przeklenstwo
   Kapusciane czlowieczenstwo
   🙂
   Piekne bo moje 🙂

  • w latach 70 i 80 ub. wieku w Sopocie po deptaku chodził taki Peter, który nosił ogłoszenie “Peter poeta napisze rymowane życzenia na zamówienie. Inne wiersze”. I za kilka złotych, kieliszek wódki czy kufel piwa pisał w tym typie co i ty: “Kochanej Marysi, przy której mi nie wisi, życzenia ślę kiedy o niej śnię” – albo “żonie kochanej, przeze mnie zadbanej, bo to Krystyny imieniny a one są ładne dziewczyny…” itd. Zaznaczm, że takie coś mniej więcej zapamiętałem, więc to nie moje dlatego nie piękne, a bardziej podobne do twórczości Brunona. Co ciekawe Peter był traktowany nie tylko przez letnich turystów ale i przez mieszkańców Sopotu jako osobliwość, taki nieszkodliwy soposcki przygłup, a pisał nawet o nim “Wieczór Wybrzeża” (taki wieczornby dodatek do Głosy Wybrzeża”.
   No to ja sobie też Brunona potraktuje jako taką osbliwość,takiego portalowego przy …. , no dobrze, niech bedzie rymokletę który po prostu jest, jak coś takiego jak natrętna mucha, czasem zalatujacy nie wiadomo skąd smród, komar wieczorem itp. itd.

  • Widocznie moja kochana “trojka” musiala zatrudnic pana petera do pierwszych reklam radiowych w koncu lat 80-tych, brzmialy np ” ludzie ja was prosze jedzcie mcintosh-e” lub ” jogurt sery i twarogi zapewniaja nastroj blogi”

  • o ile wiem, to te reklamki pisała m.in. taka pani, co to ma swój szczyt, a może inaczej, to każdy szczyt ma swój czubaszek….

  • ale to nie była ich wina, ani jej ani NIedźwieckiego, Kreczmara i innych. Im za to (w prtzeciwieństwie do niejakiego bruna) dobrze płacili więc rozmieniali się na tzw. drobne. Ale przynajmniej wiedzieli “za ile”.

  • insura wypłaci, wypłaci, ale tylko tym, którzy w teście IQ osiągnęli wynik conajmniej powyżej 0,5 punkta, co niestety ani Koziolkowi ani Brunonowi w żadnym przypadku nie grozi

REKLAMA

2116627127 views

REKLAMA

REKLAMA

2116627326 views

REKLAMA

REKLAMA

2118423696 views

REKLAMA

2116627435 views

REKLAMA

2116627520 views

REKLAMA

2116627609 views