REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Chicago Pierwsza śnieżyca nadciąga nad Chicago

Pierwsza śnieżyca nadciąga nad Chicago

-

Po blisko 300 dniach bez śniegu nad Wietrzne Miasto nadciąga pierwsza w tym sezonie śnieżyca. Krajowe Centrum Metrologiczne przewiduje, że w czwartek wieczorem nad metropolię Chicago dotrze fala opadów deszczu ze śniegiem i śniegu, którym towarzyszyć będą porywisty wiatr i niskie temperatury. Niekorzystna aura da się we znaki mieszkańcom Wietrznego Miast tuż przed początkiem świątecznych podróży.

fot. Accuweather/ Fala opadów śniegu nad Chicago dotrze w czwartek wieczorem

REKLAMA

Oficjalne ostrzeżenie przed opadami śniegu, porywistym wiatrem I niskimi temperaturami wystosowało w środę Krajowe Centrum Meteorologiczne. Synoptycy przewidują, że aktywny front atmosferyczny znad centralnych stanów USA, nad Środkowy Zachód dotrze w czwartek. Najpierw przyniesie ze sobą opady deszczu, deszczu ze śniegiem a późnym popołudniem i wieczorem, wraz z gwałtownym spadkiem temperatur, śniegu. W Chicago spadnie od 2 do 6 cali śniegu (5-15cm). Opady dadzą się we znaki kierowcom oraz podróżnym wybierającym się w świąteczne podróże. Meteorolodzy ostrzegają, że na drogach w czwartek wieczorem i w piątek nad ranem, należy spodziewać się bardzo trudnych warunków. Porywisty wiatr dochodzący w  porywach do 50 mil na godzinę powodować będzie zawieje i zamiecie śnieżne. W nocy z czwartku na piątek temperatury spadną do 22F (-5C). W piątek w ciągu dnia temperatury utrzymywać będą się w granicach 32F (0C).

Najbardziej intensywne opady ominą metropolię Chicago. Śnieg najmocniej padać będzie w stanie Wisconsin.

Szanse na to, że tegoroczne Święta Bożego Narodzenia będą białe synoptycy oceniają na 30 proc. Tuż po świętach mieszkańców Chicago czeka gwałtowny spadek temperatur i kolejne opady śniegu.

km

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA