REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Chicago Pedofil z Carpentersville dołączył w więzieniu do brata pedofila

Pedofil z Carpentersville dołączył w więzieniu do brata pedofila

-

Robert E. Craig i Richard Craig fot. Police Dept.

 

REKLAMA

Robert E. Craig z podmiejskiego Carpentersville resztę życia spędzi w więzieniu. Tak zdecydował sąd okręgowy, który skazał go w związku z seksualnym molestowaniem trójki dzieci – tych samych, które molestował jego przebywający już w więzieniu starszy brat.

12 lipca 49-letni Robert E. Craig został skazany na jedenastokrotne dożywocie – informuje biuro prokuratora powiatu Kane.

Według prokuratury, w latach 1999-2010 Robert Craig w swoim domu w Carpentersville napastował seksualnie trójkę rodzeństwa. Wszystkie dzieci były poniżej 13 roku życia.

W tym samym czasie brat oskarżonego, Richard Craig, molestował te same dzieci. 56-letni Richard Craig w 2006 r. przyznał się do winy i obecnie odsiaduje 20-letni wyrok w więzieniu w Taylorville. W 2018 r. będzie miał pierwszą możliwość warunkowego zwolnienia. Będzie również musiał zarejestrować się jako przestępca seksualny.

W 2014 r. jedna z ofiar przyznała się szkolnemu psychologowi, że jest molestowana przez braci Craig. Szkoła natychmiast zawiadomiła stanowy urząd DCFS.

(jm)

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications.    Ok No thanks